Atsiliepimai

Reklama

Įvykių kalendorius

14 - 16 val. Val.

Narių atsiliepimai

Mes ne tik patys esame rūmų nariai, bet ir rekomenduojame visoms savo įmonėms jais tapti, nes manome, kad jeigu verslas nori turėti savo atstovus ir ginančią jėgą, mes negalime vaikščioti po vieną. Mes turime turėti bendruomenę. Rūmai, šiuo atveju yra bendruomenė, per kurią mes galime spręsti savo interesus.

Eimantas Kiudulas,
UAB „Klaipėdos LEZ valdymo bendrovė“, generalinis direktorius

Nauda yra tiesioginė ir netiesioginė, visada malonu būti kažko didelio dalimi. Kitas dalykas yra kontaktai pasiekiami per rūmus bei galimybė gauti informaciją, kuri padeda versle, renginiuose, susitikimuose. Verslas visada ieško naudos – prekybos, pramonės ir amatų rūmai tam ir sukurti, kad padėtų verslui.

Arūnas Kuraitis,
UAB „National Golf Resort“ direktorius

Džiugu, kad rūmai vienija daugelį Klaipėdos įmonių. Manau, kad kiekvienas rūmų narys turėtų pagalvoti ką asmeniškai padarė, kad rūmų veikla klestėtų, tobulėtų. Kartu galime padaryti daug daugiau. Linkiu rūmų nariams ir administracijai ilgų ir laimingų, darbingų metų artėjant veiklos šimtmečiui.

Saulius Jokužys,
S. Jokužio spaustuvės savininkas

Rūmų nariai esame nuo 2005 metų ir linkime daugiau narių įstojusių į bendrą šeimą, bendrą sudėtį.

Alina Beržinienė,
UAB “Prototechnika”, Klaipėdos grupės vadovė

Esame prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai ir labai tuo džiaugiamės, nes pradėjus veiklą iškildavo daug klausimų, sunku buvo įeiti į rinką, tad nuolatos kreipdavomės į rūmus ir darbuotojos maloniai visuomet padėdavo. Rūmai organizuoja daug įvairių renginių, konferencijų, seminarų, neformalių renginių. Nuvykus sužinai kaip dirba kiti, į kokias rinkas eina, tuo pačiu susipažįstame su Klaipėdos regiono verslininkais ir ne tik, taip pat pristatai save.

Tatjana Ramoškienė,
UAB „Česlovo vynas“ bendrasavininkė
Susisiekime
Captcha