Eksportuotojų katalogas

Reklama

Įvykių kalendorius

Rūmų narių - eksportuotojų duomenų bazė

Viena iš pagrindinių Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų veiklų yra siekti didesnio rūmų narių matomumo. Jau galite rasti atnaujintą rūmų narių – eksportuotojų duomenų bazę (http://www.kcci.lt/en/members-export-directory/). Pagrindinė informacija apie Jūsų įmonę šioje duomenų bazėje gali būti skelbiama nemokamai. Rūmų narius, kurių informacija patalpinta duomenų bazėje, prašome ją peržiūrėti ir, esant pasikeitimams, pateikti atnaujintą informaciją.

Duomenų bazės pagrindu du kartus per metus leidžiamas Vakarų Lietuvos eksportuotojų katalogas - e. leidinys, skirtas užsienio rinkoms, kuris platinamas el. paštu visais rūmų turimais informaciniais kanalais (per tarptautinį rūmų tinklą, kitas verslo organizacijas, Lietuvos ir užsienio diplomatines atstovybes, atstovaujant įmones renginiuose ir kt.). Atnaujintas el. leidinys jau yra paskelbtas rūmų puslapio angliškoje versijoje.

Leidinyje pristatyta:

- Rūmų narių – eksportuotojų verslo pasiūlymai.
- Užsienio investuotojams aktuali Vakarų Lietuvos verslo informacija.
- Tarptautiniai Klaipėdos rūmų renginiai.

Pagrindinė rūmų narių – eksportuotojų informacija (įmonės pavadinimas ir kontaktai, logotipas, 1-2 sakiniai apie įmonės veiklą ir 1-2 sakiniai apie tai, ką įmonė siūlo/ieško)  el. leidinyje -  skelbiama nemokamai.

Įmonėms pageidaujant skelbti išsamesnę informaciją su iliustracijomis - taikomas papildomas mokestis. Tekstas/reklama bus skelbiama viename e. leidinyje bei pusę metų skelbiama eksportuotojų duomenų bazėje rūmų interneto svetainėje (žemiau pateikiami pavyzdžiai).

 Dėl išsamesnės informacijos ar reklamos užsakymo kreiptis: el. p. lina.kavaliauskiene(at)kcci.lt arba tel. 8 46 39 08 66.

Reklama

Susisiekime
Captcha