Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Sausio 18 dieną įvyko rūmų Turizmo komiteto posėdis, kuriame buvo aptarta komiteto veikla, tikslai bei dalyvavimas parodose

     Vasario 18 dieną įvyko rūmų Turizmo komiteto posėdis, kuriame buvo aptarta komiteto veikla, tikslai bei dalyvavimas parodose. Susirinkimo metu buvo pristatytas rūmų bei Lenkijos, Švedijos ir Danijos įgyvendinamas projektas „Cirtoinno“, posėdžio dalyviai buvo pakviesti dalyvauti kovo mėn. vyksiančiuose mokymuose.

     Taip pat buvo aptarta galimybė teikti bendrą paraišką pagal kvietimą „Naujos galimybės“, kuris numato grupės smulkių ir vidutinių įmonių dalyvavimo užsienyje ir Lietuvoje vyksiančiose tarptautinėse parodose, mugėse, verslo misijose finansavimą.

    Komiteto pirmininkas, UAB "MICHAELSON boutique HOTEL" viešbučio savininkas G. Bertašius pristatė keletą idėjų. Viena iš jų - pajūryje turėtų atsirasti turizmo verslo klasteris, kuris vienytų savivaldybių turizmo informacijos centrus ar koordinuotų jų veiklą. Turizmo komiteto nariams buvo pasiūlyta aktyviau keistis informacija tarpusavyje, pvz. kiekvieno turizmo komiteto metu vienai įmonei išsamiai pristatant savo veiklą.

     Susirinkimo metu aptarta Palangos oro uosto planuojamų skrydžių programa ir politika, nutarta surengti susitikimus su regiono merais.  Susirinkime dalyvavo: 7 rūmų nariai - turizmo sektoriuje dirbančių įmonių vadovai ir 2 svečiai.

     Rūmai ketina teikti paraišką pagal ES paskelbtą kvietimą projektų finansavimui  pagal priemonę "Naujos galimybės LT". Susidomėjusias turizmo srityje veikiančias įmones dėl dalyvavimo parodose ir projekte prašome kreiptis el. paštu: simona.valantine(at)kcci.lt

Reklama

Susisiekime
Captcha