Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių nuomone, naujai atsiradusi nuolatinė skrydžių kryptis iš/į Londoną verslo ryšių problemos neišsprendė

               Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai pateikė raštą Klaipėdos miesto savivaldybei dėl Klaipėdos regiono pasiekiamumo prioritetinių krypčių.          

               Palangos oro uostas kaip regioninis Vakarų Lietuvoje yra itin svarbus regiono plėtrai tiek susisiekimo, tiek verslo interesų, investicijų bei turizmo požiūriu.

               Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių nuomone, naujai atsiradusi nuolatinė skrydžių kryptis iš/į Londoną verslo ryšių problemos neišsprendė. Šiais skrydžiais daugiausia naudojasi emigracijoje gyvenantys asmenys, kurie nėra mokesčių Lietuvoje mokėtojai.  Turizmo verslo sektoriaus atstovų nuomone, turizmo verslui nauda iš šių skrydžių nėra didelė.

                 Per pastaruosius metus ne kartą rašėme raštus, kuriuose teigėme, kad Klaipėdai Vokietijos kryptis verslo atžvilgiu buvo ir yra prioritetinė. Turizmo sektoriaus atstovai taip pat nurodo, kad beveik 50 proc. užsienio svečių sudaro svečiai iš Vokietijos. Verslas pageidautų skrydžių iš/į Hamburgą ir/arba iš/į Frankfurtą prie Maino. Taip pat, kaip prioritetinę kryptį Klaipėdos regiono verslas išskiria Amsterdamo, kuris patogus jungiamiesiems skrydžiams, kryptį.

                 Sprendžiant regiono sezoniškumo problemą, manytume, jog sezoniniai maršrutai (Minsko, Kijevo, Varšuvos, Maskvos kryptimis) galėtų būti nuolatiniai ar bent jau būtų prailginamas jų veiklos terminas t. y. anksčiau prasidėti, vėliau baigtis.

Reklama

Susisiekime
Captcha