Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

14 - 16 val. Val.

Kovo 30 d. Vilniuje, Vyriausybės posėdžių salėje vyko „Lietuvos Eksporto prizo“ bei „Lietuvos metų verslininkės/vadovės“ konkursų nugalėtojų apdovanojimas.

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pasveikino kasmetinių  Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos organizuojamų eksporto prizo ir moters verslininkės apdovanojimų laureatus. Premjeras susirinkusiesiems padėkojo ne tik už jų indėlį į šalies ekonomiką, verslo vystymą, bet ir už rodomą darbštumo bei lyderystės pavyzdį. 

„Lietuvos metų verslininkės/vadovės" konkurso nugalėtoja paskelbta Tatjana Ramoškienė - UAB „Česlovo vynas“ direktorė ir bendrasavininkė. Tatjanos ir Česlovo Ramoškų ūkis - pirmasis Lietuvoje šeimos vyno ūkis, įkurtas 2004 m. šimto metų senumo vienkiemyje Didžiosios ir Mažosios Lietuvos sandūroje. Ramoškų giminėje vyno darymo tradicijos saugomos daugiau kaip 150 metų. UAB „Česlovo vynas“  gamina natūralų vaisių - uogų vyną, užsiima didmenine ir mažmenine prekyba, teikia kaimo turizmo paslaugą. Ramoškų šeima Šilutės rajone turi 4 ha ekologinį ūkį, kuriame ir auginamos avietės, svarainiai, mišrus sodas vynui.

Toje, taip vadinamoje „kitoje“ Lietuvoje, svarbi kiekviena darbo vieta, o šiame ūkyje sukurtos 3 nuolatinės darbo vietos reiškia, kad savininkai savo versle atlieka viską – nuo ūkio priežiūros iki gamybos, receptūrų, prekės ženklo kūrimo iki rinkodaros, pardavimų ir logistikos. Atsiimdama prizą laureatė dėkojo savo vyrui, kuris, pasak jos, nuolat palaikė ir  motyvavo.

  Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų regiono „Lietuvos Eksporto prizo 2016" nugalėtoju Lietuvos rūmų asociacijos prezidiumo sprendimu tapo UAB „Zeelandia" (direktorius Darius Laivys). Įmonės veiklos sritis – margarino, konditerinių riebalų gamyba. Įmonės tikslas – būti pirmaujančia ir inovatyvia kompanija duonos ir konditerijos kepinių ingredientų, margarino gamybos versle.  Pagrindinė eksporto prekė – margarinas, skirtas maisto pramonės įmonėms. Šiuo metu produkcija eksportuojama į Suomiją, Estiją, Latviją, Baltarusiją, Belgiją, Čekiją, Slovakiją, Rumuniją, Italiją, Lenkiją ir kt. Bendrovėje dirba 19 darbuotojų. 2017 m. sausio 2 d. UAB Zeelandia" įdiegė maisto saugos vadybos sistemos standartą the BRC Global Standard for Food Safety Issue 7:2015, kuris atvers galimybę eksportuoti produkciją už ES ribų.

„Malonu matyti Jūsų bendruomenę šiame renginyje, taip pat malonu kartu spręsti kasdienius klausimus. Mūsų bendras tikslas yra sutelkti pečius, gebėjimus ir užtikrinti, kad Lietuva jau per keletą metų taptų stiprios ekonomikos šalimi“, –  sakė ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.

Šaltiniai:

Susisiekime
Captcha