Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Atvirų durų dienos diskusija su rūmų nariais „Klaipėdietiškas šeimos verslas: misija (ne)įmanoma?“

     Kovo 28 d. įvyko rūmų atvirų durų diena. Konsultacijų metu įmonės - ne rūmų nariai buvo supažindinti su narystės privalumais, įmonės domėjosi verslo pradžios ir plėtros finansavimo galimybėmis bei verslo ryšių, partnerių paieška, eksporto plėtra. Popietės diskusijoje savo patirtimi verslo kūrimo ir plėtros srityse dalinosi rūmų nariai UAB „MK laivyba“ vadovas ir savininkas Mindaugas Karalius bei UAB „Vakarų ekspresas" direktorius ir vyr. redaktorius Gintaras Tomkus.
     G. Tomkus teigė, kad žiniasklaida yra viena iš labiausiai pasikeitusių verslo sričių, kuri patyrė tiek politinės pertvarkos, tiek naujų technologijų poveikį. Šiuo metu žiniasklaida taip pat išgyvena modifikacijos etapą dėl pasikeitusių vartotojų poreikių ir didelio informacijos srauto.
      M. Karalius džiaugėsi, kad jo įmonėje pavyksta suburti ir išlaikyti nuolatinį darbuotojų branduolį. Jis atskleidė, kad geriausias vadovas yra tas, kuris sugeba apjungti įvairių sričių, gebėjimų ir būdo bruožų žmones. Nepaisant iššūkių, su kuriais tenka susidurti visiems verslininkams, pašnekovai neabejojo, savo pasirinktu gyvenimo būdu. Abu pašnekovai pripažino, kad nors ir nesimokė verslo vadybos, geriausia mokykla yra patirtis ir klaidos, iš kurių mokaisi bei tobulėji. M. Karalius pažymėjo, kad ateities kartoms svarbu perduoti ne verslą, o sukauptas žinias, kurias būtų galima pritaikyti ir kuo mažiau klysti.
   Rūmų atvirų durų dienos renginiuose dalyvavo daugiau kaip 20 įmonių, iš kurių pusė - ne rūmų nariai.

Reklama

Susisiekime
Captcha