Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Gerosios praktikos renginys su AB "Klaipėdos nafta"

10 Val.

   Gegužės 30 d. (trečiadienį) rūmų narius - gamybos įmones šešioliktajam gerosios praktikos susitikimui kviečia į AB „Klaipėdos nafta“.     Susitikimo metu įmonė dalinsis patirtimi Gerosios valdysenos srityje. AB „Klaipėdos nafta“ keletą metų iš eilės pripažįstama kaip geriausiai pagal gerosios valdysenos principus valdoma valstybės įmonė Lietuvoje (Valstybės koordinavimo centras, 2015, 2016).  2017 m. bendrovė gavo net keturis NASDAQ OMX Baltijos biržos apdovanojimus, tarp jų – užimta 2 vieta tarp visų Baltijos šalyse listinguojamų kompanijų už įmonės valdymą, santykius su investuotojais ir skaidrumą. 
     Kas yra Lietuvos verslui dar ne visada žinoma geroji valdysena (angl. „corporate governance“)? Ar ji reikalinga, kaip ją diegti ir ar tai gali būti naudinga mažesnėms įmonėms? Kaip ji įtakoja verslo sprendimų priėmimą? Atsakymus į šiuos klausimus bei gerosios valdysenos diegimo bendrovėje „ Klaipėdos nafta“  istoriją ir rezultatus pristatys AB „Klaipėdos nafta“ Teisės ir administravimo direktorius Rytis Valūnas. Susitikimo dalyviams taip pat bus surengtas trumpas apžvalginis vizitas.  

Išsamesnė informacija ir dalyvių registracija iki gegužės 22 d. El. p. lina.kavaliauskiene(at)kcci.lt, tel. 8 46 390866.

Reklama

Susisiekime
Captcha