Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Senos (naujos) rinkos: Švedija ir Baltarusija

14 Val.

       Lietuva yra viena atviriausių prekybai ES valstybių narių, o jos ekonomika labai priklauso nuo eksporto. Lietuvos prekių ir paslaugų eksportas sudaro daugiau kaip 80 proc. jos BVP. Viena iš keturių darbo vietų Lietuvoje priklauso nuo eksporto už ES ribų. Šie skaičiai yra gerokai didesni nei ES vidurkis.

        Šiandien jau matomas atsigavimas į vidaus paklausą orientuotose sektoriuose, tačiau eksporto rinkose situacija išlieka sudėtinga.
    Tarp rūmų narių yra nemažai eksportuotojų, kurie šiandien patiria sunkumus dėl pandemijos metu nutrūkusių prekybos, tiekimo ryšių, stringančios krovinių logistikos. 

   Siekiant suteikti daugiau informacijos apie situaciją užsienio rinkose, kviečiame rūmų narius- esamus ir galimus eksportuotojus gegužės 27 d. (trečiadienį) 14 val. dalyvauti nuotoliniame seminare "Senos (naujos) rinkos: Švedija ir Baltarusija" apie verslo aplinkos pokyčius, susijusius su ekonomine situacija bei naujas galimybes ir pagalbą verslui.
   Nuotoliniame renginyje dalyvaus Lietuvos komercijos atašė Švedijoje Aleksandras Laurinavičius, Lietuvos ambasados Baltarusijoje antrasis sekretorius Tomas Bitinas, komercijos atašė Julijus Glebovas. Jie ne tik apžvelgs verslo situaciją šiose šalyse, bet ir atsakys į Jums rūpimus, iš anksto pateiktus klausimus. Tikimės, jog rūmų nariai, dirbantys šiose rinkose, taip pat pasidalins aktualia patirtimi su kitais nariais.

Registracija el. paštu: lina.kavaliauskiene(at)kcci.lt, tel. 8 46 390866.

Užsiregistravusiems dalyviams prieš dieną iki renginio atsiųsime prisijungimo nuorodą.

Susisiekime
Captcha