Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Verslo misija į Švediją

Lapkričio 13-15 d. rūmai rengia verslo misiją į Švediją, skirtą turizmo įmonėms. Misijos tikslas - didinti Lietuvos pajūrio, kaip turistinio krašto, žinomumą, gerinti jo įvaizdį, pritraukti didesnį užsienio turistų srautą ir taip prisidėti prie turizmo paslaugų sezoniškumo mažinimo bei eksporto skatinimo. Verslo misija organizuojama pagal rūmų koordinuojamą ES projektą "Lietuvos pajūrio turizmo paslaugų žinomumo didinimas ir eksporto skatinimas" (priemonė: „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę „Naujos galimybės LT“).

Verslo misijoje dalyvaus 7 turizmo įmonės iš Klaipėdos ir Palangos: viešbučių "National Hotel", "Gradiali", "Vanagupė", "Grand Baltic Dunes", "Atostogų parkas" ir turizmo agentūrų "Klaipėda Tours" ir "Baltic Bike Travel" atstovai.

Misijos metu įmonės dalyvaus verslo kontaktų renginyje, kurio tikslas surasti naujų verslo partnerių, didinti Lietuvos pajūrio, kaip turistinio krašto žinomumą, pritraukti didesnį užsienio turistų srautą. Renginio metu bus pristatytos turizmo ir sveikatingumo galimybės Lietuvos pajūryje. Lietuvos pajūrio turizmo įmonėms bus suorganizuoti verslo susitikimai Malmėje, kurie padės užmegzti ryšius su Švedijos įmonėmis.

Susisiekime
Captcha