Rūmų narių pasiūlymai

Reklama

Įvykių kalendorius

Kalėdiniai sveikinimai – socialiai atsakingai ir originaliai

        Rūmų narys, UAB „SDG"  kviečia įmones dalyvauti kasmetiniame kalėdiniame projekte „Kalėdinės vaikų svajonės“, kurio metu vaikų globos namų, socialinių paslaugų centrus lankantys auklėtiniai iš visos Lietuvos kurs įmonės darbuotojams, partneriams ar klientams originalius rankų darbo kalėdinius atvirukus.

       Kitoje kalėdinio atviruko pusėje vaikai įrašo savo svajones, kurioms taupo pinigus, ir laukia stebuklo, kad svajonė išsipildytų. Projekto metu surinkti pinigai už šventinius atvirukus bus pervesti vaikams, kurie juos sukūrė.

       Kalėdos – didelių lūkesčių, stebuklų ir svajonių išsipildymo metas, o vaikams svajonių išsipildymai ir stebuklai itin  reikalingi. Vaikų svajonės gali išsipildyti ne tik patiems vaikams įsigijus norimą daiktą, bet ir gavus dovaną iš projekto „Kalėdinės vaikų svajonės“ dalyvių. Taip pat galima skirti lėšas ar kitaip prisidėti padedant įgyvendinti šių metų projektą „Kalėdinės vaikų svajonės“.

       Rūmų nariai kviečiami apsilankyti vaikų margaspalviame pasaulyje bei išsirinkti svajonę, kurią galėtų įgyvendinti. Atviruko dydis: 105x210 mm (perlenktas 210 x 210 mm lapas).

       Įmonei, suteikusiai paramą (paramos davėjui), taikoma mokesčio lengvata (Pelno mokesčio įstatymo 28 str.).

       Išsamiau: http://www.saugipradzia.lt/puslapis/kaledines-vaiku-svajones1

Reklama

Susisiekime
Captcha