Tarptautinė verslo kontaktų mugė

Reklama

Įvykių kalendorius

Gegužės 24 d., Klaipėda

Tarptautinė verslo kontaktų mugė (B2B)

Individualūs verslo susitikimai su įmonėmis ir atstovais užsienio šalyse

Kasmetinėje verslo kontaktų mugėje iš anksto užsiregistravusios įmonės galės susitikti su atvykstančiomis užsienio bendrovėmis ir Lietuvos atstovais užsienyje. 

Verslo kontaktų mugės užsienio atstovai 2018 m.:

  •  NO-001   Lietuvos ambasados Norvegijoje komercijos atašė padedantis Lietuvos įmonėms, ieškančioms verslo galimybių Norvegijos rinkoje. Verslo plėtros galimybės įmonėms besidominčioms Norvegijos rinka.
  • NO-002   Lietuvos prekybos rūmų Norvegijoje valdybos pirmininkas, padedantis įvairioms įmonėms, organizacijoms ir privatiems asmenims, ieškantiems naujų verslo galimybių Norvegijos rinkoje. Siekia atstovauti ir stiprinti verslo interesus tarp Lietuvos ir Norvegijos.
  • FI-001  Lietuvos ambasados Suomijoje komercijos atašė, padedantis Lietuvos įmonėms, ieškančioms verslo plėtros galimybių bei bendradarbiavimo partnerių Suomijos rinkoje.
  •  DE-001  Vokietijos įmonė, dirbanti su „pasidaryk pats“ (angl. DIY) ir sodo priežiūros produktais, ieško lauko ir sodo, virtuvės, vonios kambario, namų apstatymo, apšvietimo, sandėliavimo, valymo, statybinių medžiagų, durų ir langų, grindų ir plytelių, varžtų ir prietaisų, įrankių ir įrangos, elektros ir saugumo, šildymo ir aušinimo sričių produktų gamintojų Lietuvoje.
  • CA-001   Kanados ambasados atstovai padeda Kanados įmonėms rasti partnerius Lietuvoje. Taip pat, pataria Lietuvos įmonėms, planuojančioms pradėti verslą Kanadoje ar ieškančių verslo ryšių šioje rinkoje.
  • UK-001    Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje komercijos atašė, padedantis Lietuvos įmonėms, siekiančioms verslo plėtros, eksporto apimčių didinimo galimybių bei bendradarbiavimo partnerių Jungtinės Karalystės rinkoje.
  • LV-001   Latvijos įmonė, prekiaujanti didelių dydžių batais, ieško batų ar kitų aksesuarų gamintojų. Įmonė siekia bendradarbiauti su mados srityje dirbančiomis įmonėmis, kurios gebėtų susikalbėti angliškai arba rusiškai.
  • CHN-001   Šendženo Centrinės (Kinijos) ir Rytų Europos šalių ekonomikos ir kultūros asociacijos atstovai, padeda įmonėms, siekiančioms surasti verslo partnerius arba investuoti Šendženo mieste, teikia informaciją ir konsultacijas skirtas Vidurio ir Rytų Europos ekonominei ir kultūrinei veiklai Kinijoje. Šendženo Centrinės ir Rytų Europos šalių ekonomikos ir kultūros asociacija ieško verslo partnerių, suinteresuotų Kinijos mokslo ir technologijų bendradarbiavimo rinka bei universitetų, siekiančių bendradarbiauti vystant projektus.

 

Registracija

Oficiali renginio svetainė: www.businessgolfjazz.lt/

Reklama

Susisiekime
Captcha