Verslo misijos

Įvykių kalendorius

Verslo misija į Kijevą

Rugsėjo 17 – 20 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei juose veikiantis Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network) rengia verslo misiją į Kijevą. Verslo misijos metu numatoma:

  • susitikti su diplomatais Lietuvos ambasadoje Ukrainoje;
  • susitikti su Europos įmonių tinklo partneriais, surengti individualius verslo susitikimus su Ukrainos įmonėmis pagal iš anksto pateiktus Lietuvos įmonių pageidavimus;
  • Vizitai įmonėse (pagal misijoje dalyvaujančių įmonių poreikius);
  • Pažintinė – kultūrinė programa (pagal poreikį).

Verslo misijoje kviečiamos dalyvauti įvairių sričių įmonės, verslo misijos tikslas – plėsti verslo ryšius ir susipažinti su Ukrainos ekonomine ir investicine aplinka.

Preliminari dalyvavimo verslo misijoje kaina - 844** Eurai. Į verslo misijos kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietai Palanga – Kijevas - Palanga, 3 nakvynės 3-4 žvaigždučių viešbutyje, dalis pervežimų mikroautobusu, individualių susitikimų rengimo bei organizacinės išlaidos. ** Į kainą neįskaičiuota: draudimas, maitinimas, parodos bilietai. Suma gali keistis, priklausomai nuo lėktuvo bilieto išpirkimo datos bei apgyvendinimo vietos ir tipo (vienvietis arba dvivietis kambarys).

Išsamesnė informacija ir registracija iki liepos 26 d. tel. (8 46) 390 862 arba el. paštu rimante.sniuolyte(at)kcci.lt.

Dalyvius kviečiame užpildyti registracijos anketą.

Verslo misija į Armėniją

2017 m. Rugsėjo 14-17 d.d. Klaipėdos prekybos, pramonės bei amatų rūmai organizuoja verslo misiją į Jerevaną (Armėnija).

Verslo misijos metu vyks renginiai verslui, individualūs susitikimai, įmonių bei verslo skatinimo organizacijų lankymas. Tai puiki galimybė verslui užmegzti naudingus kontaktus bei susipažinti su Armėnijos rinkos ypatumais.

Verslo misijoje kviečiamos dalyvauti visų verslo sričių įmonės, kurioms aktuali Armėnijos rinka bei suinteresuotų importu iš Armėnijos, pvz. mineralinio vandens, sulčių, vaisių ir daržovių konservų, vyno ar stipresnių gėrimų.

Išsamesnė informacija ir preliminari registracija į verslo misiją: simona.nasickyte(at)kcci.lt,  

(8 46) 39 08 67;

____________________________________________________________________________________

Preliminari PROGRAMA:

  • Susitikimas Lietuvos Respublikos ambasadoje Armėnijos Respublikoje;
  • Susitikimas ir įmonių pristatymas Armėnijos prekybos ir pramonės rūmuose;Verslo kontaktų renginys - B2B susitikimai su Armėnijos regiono verslininkais;
  • Apsilankymas ir įmonių prisistatymas Armėnijos pramonininkų ir verslininkų sąjungoje.
  • Galimybė dalyvauti su jungtiniu Lietuvos įmonių stendu parodoje "EXPO: EUROPE IN ARMENIA", rugsėjo 15-17 d.d., išsamiau: http://www.euroexpo.am/en

2017 m. rengiamų verslo misijų kalendorius

2017 m.  numatoma surengti verslo misijas į Ispaniją, Šveicariją, Gruziją/Armėniją, Ukrainą, Vokietiją (Hamburgas, Brėmenas), Daniją (Kopenhaga), Švediją (Malmė).

Verslo misijos 2017 m.
Šalis Sritis Preliminari data Išsamesnė informacija
GRUZIJA / ARMĖNIJA ĮVAIRIŲ VERSLO SRIČIŲ ATSTOVAMS II pusmetis

(8 46) 390 867 

simona.nasickyte(at)kcci.lt

UKRAINA ĮVAIRIŲ VERSLO SRIČIŲ ATSTOVAMS II pusmetis

(8 46) 390 862 

rimante.sniuolyte(at)kcci.lt

VOKIETIJA (HAMBURGAS IR BRĖMENAS) TRANSPORTAS IR LOGISTIKA II pusmetis

(8 46) 390 866 

lina.kavaliauskiene(at)kcci.lt

DANIJA (KOPENHAGA) ir ŠVEDIJA (MALMĖ) ĮVAIRIŲ VERSLO SRIČIŲ ATSTOVAMS II pusmetis

(8 46) 390 862 

rimante.sniuolyte(at)kcci.lt

Planuodami veiklą, kviečiame Rūmų narius teikti pasiūlymus dėl verslui aktualių renginių, konferencijų temų bei išvažiuojamųjų verslo misijų rengimo. Pasiūlymus, pageidavimus prašome teikti el. paštu zinios(at)kcci.lt.

2015 M. VERSLO MISIJOS

Verslo misija į Kaliningradą

Lapkričio 19-20 d. d. surengta specializuota sveikatos priežiūros ir turizmo verslo misija Kaliningrade. Išvykstamosios verslo misijos metuįvyko susitikimai Lietuvos Generaliniame konsulate Kaliningrade, buvo surengta verslo konferencija, kurios metu Lietuvos verslininkai pristatė savo įmonių veiklą.

Surengti 32 individualūs susitikimai su verslininkais iš 26 įmonių ir įstaigų, veikiančių Kaliningrado srityje. Delegacija dalyvavo jubiliejiniame Kaliningrado prekybos ir pramonės rūmų renginyje bei aptarė bendradarbiavimą 2016 m.. Verslo misijoje dalyvavo 6 įmonių atstovai.

Verslo misija iš Suomijos

Rugsėjo mėn. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei juose veikiantis Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network) priėmė verslo misiją iš Suomijos. Verslo delegacija atvyko kartu su Suomijos – Lietuvos prekybos asociacijos, Suomijos prekybos rūmų bei ambasados atstovais. Susitikimo metu pristatyta rūmų veikla, aptarta regiono verslo ir investicinė aplinka, pristatyta Klaipėdos laisvoji ekonominė zona, aptartos tolimesnio bendradarbiavimo galimybės. Susitikime dalyvavo 7 įmonių iš Suomijos, veikiančių atsinaujinančios energijos, tekstilės, informacijos ir komunikacijos technologijų, viešųjų ryšių, švietimo bei turizmo srityse, atstovai.

Reklama

Susisiekime
Captcha