Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Enterprise Europe Network

Reklama

Įvykių kalendorius

Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network) padės rasti naujus partnerius ir tiekėjus!

 

     Europos įmonių tinklas (Enterprise Europe Network) Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikia nuo 2008 m. Tai didžiausias paramos verslui tinklas Europoje, kuris buvo įsteigtas Europos Komisijos iniciatyva.

   ŠIO TINKLO TIKSLAS – „vieno langelio“ principu teikti smulkių ir vidutinių įmonių plėtrai reikalingą verslo informaciją, padėti įmonėms rasti verslo informaciją, padėti įmonėms rasti verslo ir technologinius partnerius Europoje bei skatinti tarptautinį bendradarbiavimą.

    Enterprise Europe Network veikia visame pasaulyje, tinklas apima 40+ šalių, 450+ partnerių organizacijų ir tūkstančius ekspertų iš įvairių verslo paramos organizacijų. Lietuvoje tinklui atstovauja keturios organizacijos – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei VšĮ Lietuvos inovacijų centras.

Raskite patikimus verslo partnerius

    Europos įmonių tinklas (Enterprise Europe Network) suteikia galimybę įmonėms naudotis platforma, kurioje savo paslaugas ar užklausas teikia tūkstančiai įmonių, ieškančių partnerių, žaliavų ar siūlančių savo prekes ir paslaugas, nesudarant papildomų finansinių kaštų.

    Enterprise Europe Network platformoje lengvai ieškokite bendradarbiavimo partnerių pagal Jums aktualius kriterijus ar raktinius žodžius. Įveskite tam tikrą raktinį žodį (anglų kalba) į paieškos lauką, pasirinkite šalį, pasiūlymo tipą, ir sistema automatiškai pateiks Jūsų užklausą labiausiai atitinkančius pasiūlymus.

  Užsienio įmonių verslo pasiūlymus ir užklausas galite rasti čia: https://een.ec.europa.eu/partnering-opportunities

    Norėdami gauti konkrečios įmonės, kurios pasiūlymas Jus sudomino, kontaktus, atsiųskite Jus dominančio pasiūlymo numerį, trumpą savo įmonės pristatymą (anglų kalba) el. paštu een@kcci.lt.

   Jeigu Jūsų įmonės pristatymas sudomins pasiūlymą paskelbusią užsienio įmonę, Europos įmonių tinklo ekspertai susisieks su Jumis ir perduos kontaktus, kuriais galėsite su užsienio įmone susisiekti tiesiogiai ir aptarti bendradarbiavimo galimybes.

    Įmonėms, norinčioms į sistemą įkelti savo anketą, padėsime tai atlikti bei konsultuosime kitais verslo partnerių paieškos klausimais. Kviečiame kreiptis el. paštu: een@kcci.lt. Įmonės anketos kūrimas bei talpinimas platformoje yra nemokamas.

Enterprise Europe Network nemokamai padeda įmonėms:

  • Diegti inovacijas, kurti naujus produktus, paslaugas ir verslo modelius
  • Pereiti prie tvaresnių verslo modelių
  • Didinti verslo atsparumą
  • Užmegzti kontaktus su verslo partneriais visame pasaulyje
  • Pritaikyti skaitmeninius sprendimus prie jūsų įmonės verslo poreikių
  • Rasti ES finansavimo priemones ar kitus finansavimo šaltinius
  • Lengviau susigaudyti ES teisės aktuose ir taisyklėse, šalinti bendrosios rinkos kliūtis
  • Pasiekti tarptautines rinkas, surasti naujas verslo galimybes užsienyje

Išsamesnė informacija: el. paštu een@kcci.lt; tel. 8 46 390863, 8 46 390860.

Daugiau informacijos apie Europos įmonių tinklą (Enterprise Europe Network): https://eenlietuva.eu/

Susisiekime
Captcha