Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Diskusija "Kaip Klaipėdai tapti verslia?"

   Vasario 13 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai surengė rūmų narių diskusiją su rinkimuose į Klaipėdos miesto merus bei miesto tarybą dalyvaujančiais rūmų nariais „Kaip Klaipėdai tapti verslia?“.

   Klaipėda pagal daugelį statistikos rodiklių vis dar atsilieka nuo Kauno ir Vilniaus, tad šiais metais, dėl pirmą kartą taip aktyviai Klaipėdos savivaldos rinkimuose dalyvaujančių verslininkų - rūmų narių, buvo nuspręsta surengti diskusiją skirtą verslo interesams Klaipėdos mieste aptarti. Diskusijos tikslas – paskatinti įvairių rinkimų sąrašų viršuje esančius įmonių steigėjus, savininkus, bendrovių ir įstaigų vadovus aptarti, kokia turėtų būti reali viešojo sektoriaus ir verslo partnerystė Klaipėdoje.

   Diskusijoje dalyvavę kandidatai Simonas Gentvilas, Saulius Savickis, Artūras Bogdanovas, Aidas Kaveckis, Arūnas Tuma, Arvydas Vaitkus, Kazys Paulikas ir Artūras Žalys turėjo vienodą laiko limitą prisistatyti, atsakyti į iš anksto parengtus klausimus, užduoti klausimą pasirinktam oponentui bei atsakyti į susirinkusių rūmų narių klausimus. Susitikimo metu, atsakant į klausimą, kaip Klaipėdai tapti verslia, buvo paminėti siekiai pritraukti daugiau užsienio investicijų, palaikyti nuolatinį dialogą su centrine valdžia, reorganizuoti Klaipėdos miesto savivaldybės darbą, paskatinti darnesnį bendradarbiavimą tarp miesto ir uosto bei paversti Klaipėdą pramoginiu traukos objektu.

Daugiau informacijos: tik skaičiai (šaltinis - Lietuvos statistikos departamentas).

Susisiekime
Captcha