Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Mokymai vadovams "Įmonės ir vadovų tikslų peržiūrėjimas pasikeitus aplinkybėms"

    Birželio 17 d. rūmai surengė mokymus vadovams "Įmonės ir vadovų tikslų peržiūrėjimas pasikeitus aplinkybėms". ISM universiteto "Executive School" strateginio valdymo modulio vadovas, keleto įmonių bendraturtis, patarėjas ir konsultantas Benas Adomavičius dalinosi įžvalgomis ir informacija apie tikslų paskirtį ir naudą organizacijai.

      Jau seminaro pradžioje lektorius dalyvius įtraukė į aktyvią diskusiją apie „mėnulistinius“ ir „alpinistinius“ tikslus: kiek ambicingi turėtų būti tikslai, kiek pasiekto tikslo jau gali būti laikoma pergale?

     Mokymų metu buvo paliesta ir koronaviruso situacija, kuri neišvengiamai pakoregavo įmonių užsibrėžtus tikslus. Anot B. Adomavičiaus, keičiantis aplinkybėms, rekomenduojama vengti ilgalaikių tikslų kėlimo, siūloma organizacijos veiklą, kryptį planuoti artimiausiems trims mėnesiams. Tam lektorius pristatė „Siekių ir Esminių Rezultatų (SER) požiūrio“ (angl. Objectives and Key Results – OKR) metodiką, kuria trumpalaikiai siekiai sudaromi remiantis įmonės ilgalaikiais tikslais. Pagrindiniai SER požiūrio principai: organizacijos siekiai ir esminiai rezultatai yra vieši ir žinomi visiems, nustačius esminius rezultatus, kiekvienas įvertinamas ambicingumu (ar įmonė kada nors yra pasiekusi tokį rezultatą, ar tai įmanoma) bei siekiai yra derinami tarp skyrių, komandų ir jų narių.

     Džiugu, jog rūmų surengti mokymai sulaukė daug teigiamų dalyvių atsiliepimų:

- „...ačiū Jums už puikiai suorganizuotą renginį".

- "Dėkui lektoriui, be galo informatyvi, kompaktiškai pateikta naudinga informacija. Daugiau tokių renginių".

- „...labai naudingas seminaras, charizmatiškas lektorius“.

-  „...šaunus lektorius ir renginys“.

Renginyje dalyvavo 19 įmonių atstovų.

Susisiekime
Captcha