Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Netekome viceprezidento Raimondo Karpavičiaus (1958 – 2019)

Raimondas Karpavičius

(1958 – 2019)

 

                 Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai verslo bendruomenei praneša, kad rugpjūčio 9 d. Kaune baigėsi verslininko, vieno iš rūmų steigėjų,  ilgamečio rūmų viceprezidento, UAB „Karpis“, „Marijampolės pieno konservai“ valdybos pirmininko Raimondo Karpavičiaus gyvenimo kelias.

                 R. Karpavičiaus verslininko veikla prasidėjo jau 1991 metais, balandžio 15 d. Klaipėdoje oficialiai įregistravus uždarąją akcinę bendrovę „Karpis“ ir pradėjus uostamiesčiui būdingą krovinių ekspedijavimo veiklą. Tuomet įstatymai dar tik buvo kuriami, o prisiėmusiems visą verslo riziką teko galvoti ne vien apie geresnes verslo sąlygas. 1994 – 1995 m. klaipėdiečius stebino jau uosto prieigose sandėliuojamų plieno ritinių kiekis: tuo metu UAB „Karpis“ Lietuvos geležinkeliais per Klaipėdos uostą atidarė Rusijos Magnitogorsko metalurgijos giganto produkcijos eksportą į JAV ir Azijos šalis. Iš šių tranzitinių krovinių ekonominės naudos turėjo ir verslas, ir uostas, ir valstybė.

             Po dešimtmečio, pradėdama naują verslo plėtros etapą, R. Karpavičiaus valdoma bendrovė 2001 m. viešame aukcione įsigijo bankrutavusią Marijampolės pieno konservų įmonę, kuri ne tik atnaujino savo veiklą, bet vėl tapo viena didžiausių bendrovių Lietuvoje ir Baltijos šalyse. UAB „Karpis“ per tuos metus tapo įmonių grupe, prie kurios buvo prijungtos Lukšių pieninė ir „Belvederio“ sūrinė, įmonės užsienyje.  Veikti Klaipėdoje su dešimtimi darbuotojų pradėjusi UAB „Karpis“ šiuo metu jungia grupės įmonių Lietuvoje ir užsienyje veiklą, kuriose šiandien dirba daugiau kaip 1200 žmonių.

                  Už didžiausios Baltijos šalyse pieno konservų gamybos įmonės veiklos atnaujinimą, gamybos modernizavimą ir investicijas į gamybos inovacijas, nuolatinę verslo plėtrą ir sėkmingą naujų lietuviškos produkcijos eksporto rinkų paiešką Europos, Azijos ir Afrikos šalyse Raimondas Karpavičius apdovanotas valstybiniais ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimais. Šių metų kovą UAB „Marijampolės pieno konservai“ tapo vienu iš Eksporto prizų už 2018 m. eksporto rezultatus laimėtojų.

                 Raimondo Karpavičiaus labdaringa veikla mėgo tylą. Jis rėmė meną, kultūrą, įvairius mokslo ir socialinius projektus, knygų leidybą, sportą Klaipėdoje ir Marijampolėje, kaip buvęs profesionalus Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkas nebuvo abejingas Lietuvos futbolo situacijai.

                    Reikšdami užuojautą dėl netekties Raimondo artimiesiems tikime, kad paskutinė jo valia – tapti atsakingais už darbuotojus, išsaugoti verslą, užtikrinti įmonių veiklos tęstinumą – bus įvykdyta.

 

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai

Susisiekime
Captcha