Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Renginys, skirtas Europos įmonių tinklo partneriams Baltijos ir Šiaurės šalyse – „Vikingų dienos“.

   Gruodžio 8-10 dienomis Alborge (Danija) vyko jau 12 kartą organizuojamas ir tradicija tapęs renginys, skirtas Europos Įmonių tinklo (angl. Enterprise Europe Network) partneriams Baltijos ir Šiaurės šalyse – „Vikingų dienos“. Susitikime dalyvavo virš 30 tinklo ekspertų iš Suomijos, Danijos, Islandijos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

   Renginio metu EEN tinklo darbuotojai individualiuose susitikimuose dalinosi atstovaujamų šalių įmonių užklausomis. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadybininkė Urtė Darulytė aktyviai dalyvavo susitikimuose, kuriuose pristatė rūmų narius tinklo kolegoms iš kitų šalių. Susitikimų metu buvo pateikiami įmonių poreikiai, bandoma surasti joms užsakovų, agentų, platintojų ar projektų partnerių.

   Lietuvoje Europos įmonių tinklui atstovauja 4 organizacijos: Všį Lietuvos inovacijų centras bei Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Ši komanda kiekvieną dieną Lietuvos įmonių poreikius pristato užsienio kolegoms, ieško bendradarbiavimo partnerių paslaugoms teikti, eksportuoti ir kt.

  Ne viena įmonė - rūmų narė jau gali pasakoti bendradarbiavimo su užsienio partneriais sėkmės istorijas. Ar Jūsų įmonė pasiruošusi sukurti savo sėkmės istoriją? 

Kitų įmonių sėkmės istorijas skaitykite čia: https://bit.ly/sekmes_istorijos.

Jeigu ieškote tarptautinių partnerių verslo plėtrai, kviečiame kreiptis žemiau nurodytais kontaktais: 

Informacijos vadybininkė Urtė Darulytė
el. paštas: een@kcci.lt, tel. 8 46 390860

Projektų vadovė Simona Jurgutė
el. paštas: een@kcci.lt, tel. 8 46 390867.

Susisiekime
Captcha