Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Susitikimų „Narys – nariui“ sezono uždarymas tema „Kaip mes išgyvenome karantiną“

         Liepos 2 d. pakvietėme rūmų narius susitikti gyvai ir pasidalinti mintimis apie tai, kaip sekėsi susitvarkyti su karantino išbandymais. Kadangi karantinas palietė mus visus,  susitikimo dalyviai turėjo ką pasakyti ir aktyviai diskutavo šia tema. Nors situacija ir problemos, su kuriomis susidūrė įmonės, panašios, kiekvienos iš jų patirtis - skirtinga.

       Kai kam karantinas tapo dideliu iššūkiu, tačiau buvo narių, kurie į jį pažvelgė kaip į galimybę, pradėjo naują veiklą. Nors ir nevisiškai tikri dėl ateities, dėl galimai pasikartosiančios antrosios viruso plitimo bangos, visi pritarė, kad po šio karantino įgijome naujos patirties, kuri, tikėtina, pravers ateityje.

     Susitikimo atmosfera leidžia teigti, jog rūmų nariai yra pasiilgę bendrystės ir džiaugiasi galėdami bendrauti gyvai. Susitikimo metu savo veiklą pristatė naujas narys- UAB „Medpartneris“- teikiantis medicinos, sveikatinimo ir darbo medicinos paslaugas.

     Šis susitikimas tapo simboliniu narių susitikimų sezono uždarymu. Vėl laukiame rūmų narių pasiūlymų ir pageidavimų tolimesnei veiklai. O kol kas, palinkėję vieni kitiems sveikatos ir geros vasaros, atsisveikinome iki kitų susitikimų rugsėjį.

Susisiekime
Captcha