Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Tarybos susirinkimas

     Balandžio 30 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų taryba susitiko su Klaipėdos meru V. Grubliausku, siekdama aptarti tolimesnio Klaipėdos miesto savivaldybės ir rūmų bendradarbiavimo perspektyvas.

     Susitikimo metu kalbėta apie tai, jog pirmosios mero kadencijos metu sąlyčio taškų, bendradarbiavimo ieškota daugiau rūmų iniciatyva. Už verslo plėtrą mieste tuo metu ir vėliau  buvo atsakingas mero pavaduotojas A. Šulcas, todėl formalus bendradarbiavimas apsiribojo rūmų narių susitikimais su administracijos direktoriumi, kuris atsakydavo į įmonių keliamus klausimus. Parama smulkiam ir vidutiniam verslui Klaipėdos miesto savivaldybėje ir toliau suprantama skiriant finansavimą savivaldybei priklausančios VŠĮ Klaipėda ID veiklai. V. Grubliausko klausta, kas iš naujai paskirtų mero pavaduotojų bus atsakingas už miesto ekonomiką, verslo plėtrą.

     Klaipėdos mero teigimu, jis - už konstruktyvų bendradarbiavimą, ieškant realių sąlyčio taškų. Pasak V. Grubliausko, jam tenka pripažinti pasikeitusią politinę realybę ir tai, kad į miesto tarybą atėjo didesnė dalis verslą išmanančių žmonių, kurių didesnė dalis dirbs opozicijoje. Miesto vadovams suprantama ir tai, kad tarybos dauguma – trapi, o jie bus atviri verslo pasiūlymams. Tarybos posėdžio metu teigta, kad už miesto ekonomikos, verslo plėtros sritį bus atsakingas mero pavaduotojas, konservatorius A. Barbšys.

Susisiekime
Captcha