Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Verslo misija į Norvegiją

   Gegužės 14-16 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su 6 Klaipėdos ir Palangos turizmo įmonėmis - rūmų narėmis, pagal ES finansuojamos priemonės „Naujos galimybės LT“ projektą "Lietuvos pajūrio turizmo paslaugų žinomumo didinimas ir eksporto skatinimas" dalyvavo verslo misijoje Norvegijoje, Osle.

   Verslo misijos metu Lietuvos Respublikos ambasadoje buvo surengtas verslo kontaktų renginys, kurio tikslas plėtoti verslo ryšius, skatinti Lietuvos ir Norvegijos įmonių bendradarbiavimą, padėti Vakarų Lietuvos regiono turizmo verslo atstovams užmegzti naujus verslo kontaktus bei pristatyti šio sektoriaus Vakarų Lietuvoje teikiamas paslaugas ir naujoves.

   Siekiant sudominti dalyvius, Klaipėdos viešbučio „National Hotel“ šefas Jonas Petkevičius paruošė ir pristatė tradicinius lietuviškus užkandžius: dūmo skonio silkę su namine juoda duona ir kastiniu, rūkytą skumbrę, vytintą žvėrieną, varškės sūrį, agurkus su medumi ir kitus lietuviams artimus užkandžius, kurie savo nepaprastu skoniu sužavėjo kiekvieną atėjusį dalyvį. Renginio metu įmonių atstovus pasveikino Lietuvos Respublikos ambasadorius Jonas Paslauskas bei Lietuvos garbės konsulas Osle p. Martin Bodd. Lietuvos įmonių atstovai atvykusiems turų operatoriams, agentūroms bei žiniasklaidos atstovams pristatė savo paslaugas bei turizmo ir sveikatinimosi pajūryje galimybes. Po pristatymo vyko individualūs susitikimai, iš viso - daugiau kaip 80 susitikimų.

   Norvegijos atstovai minėjo, kad šios šalies gyventojai itin daug keliauja. Privalumas - tiesioginis susisiekimas su Lietuvos pajūriu, kuris paskatins atvykti vis daugiau Norvegijos turistų. Po susitikimo ambasadoje Palangos ir Klaipėdos regiono įmonės pakvietė Norvegijos turizmo verslo atstovus pažintiniam turui. Taip pat, siekiant palaikyti ryšį, 2020 m. planuojama dalyvauti Norvegijoje vyksiančioje parodoje „Reiselivsemessen – Travel fair“ (Oslas).

Susisiekime
Captcha