Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Įmonių darbuotojų skiepijimas

   Balandžio 2 d. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija Klaipėdos rūmų prašymu kreipėsi į premjerę Ingridą Šimonytę, sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį ir ekonomikos ir inovacijų ministrę Aušrinę Armonaitę dėl darbuotojų pramonės įmonėse skiepijimo. Rašte atkreipiamas dėmesys į tai, jog pramonės įmonės negali dirbti nuotoliniu būdu. Siekdamos laiku vykdyti produkcijos užsakymus, jos dirba 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Todėl gamyboje darbuotojai ir toliau pamainomis dirba kontaktiniu būdu, taikant visas įmanomas darbuotojų saugos priemones, tačiau dėl darbuotojų kontaktų ne darbo metu koronaviruso atvejų protrūkiai gamybos įmonėse atsiranda nuolat. 

Išsamiau: https://www.kcci.lt/del-darbuotoju-pramones-imonese-skiepijimo.

   Balandžio 7 d. įvertinus esamą situaciją, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija dar kartą kreipėsi į ministrą A. Dulkį dėl pagrindinių skiepijimo tvarkos  principų. Asociacija nesutiko su tuo, kad svarstoma galimybė pirmenybę teikti tik dideliems kolektyvams: didelis kolektyvas nebūtinai reiškia didelį fizinių kontaktų skaičių tarp darbuotojų, tarp darbuotojų ir tiekėjų ar klientų/vartotojų. Prioritetą reikia teikti ir verslo įmonėms, tenkinančioms gyvybinius visuomenės veiklos poreikius bei negalinčioms išvengti didelio fizinių kontaktų skaičiaus su klientais. 

Išsamiau: https://www.kcci.lt/kreipimasis-i-sveikatos-apsaugos-ministra-del-vakcinavimo-nuo-covid-19-tvarkos-lietuvos-imonese/.

   Balandžio 8 d. Sveikatos apsaugos ministerija informavo, jog nuo balandžio 8 d. galės skiepytis didelės įstaigos, įmonės ar organizacijos, kuriose dirba ne mažiau kaip 100 darbuotojų.

Daugiau informacijos: Vakcinuotis kviečiamos įmonės, turinčios ne mažiau 100 darbuotojų | Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija (lrv.lt)

Susisiekime
Captcha