Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Mūsų sėkmės istorijos: Portugalija

Lietuvos įmonės technologijos nuo šiol pristatomos naujoje rinkoje
     Rūmų narys, gaminantis lanksčiausias PET taros formavimo mašinas pasaulyje, PET tarą ir ja aprūpinantis visą Šiaurės Europą, ieškodamas naujų partnerių prisijungė prie Europos įmonių paramos tinklo (angl. Enterprise Europe Network), šio tinklo tarptautinėje duomenų bazėje pateikė savo įmonės profilį. Įmonę pastebėjo ir ja susidomėjo Portugalijos pramonės įmonė. Abiejų šalių atstovai tinklo pagalba pasikeitė kontaktais, Portugalijos įmonės atstovas metų pradžioje atvyko  į Lietuvos įmonę ir dalyvavo savaitės trukmės techniniuose darbo apmokymuose.

    Po jų mokymai persikėlė į Portugaliją, kur buvo tikrinamos bei tobulinamos įgytos žinios. Sėkmingai jas pritaikius, buvo pasirašyta komercinio atstovavimo ir bendradarbiavimo sutartis. Įmonei atsivėrė galimybė plėtrai naujoje rinkoje.

Klaipėdos odontologijos klinika rado burnos higienos gaminių tiekėjus 
     Portugalijos partneriai kreipėsi į Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmus ir pateikė savo kliento verslo pasiūlymą - tiekti ekologiškus bambukinius dantų šepetėlius ir kitas dantų priežiūros priemones. Portugalijos įmonė ieškojo platintojų ar prekybos atstovų Lietuvoje.

    Šis verslo pasiūlymas buvo išplatintas rūmų nariams. Susidomėjusi Klaipėdos miesto odontologijos klinika buvo pristatyta partneriams Portugalijoje, perduoti tiesioginiai kontaktai. Po derybų odontologijos klinika Klaipėdoje pasirašė gaminių tiekimo sutartį. Tikimasi, jog tai bus ilgalaikės įmonių partnerystės pradžia.

Susidomėjus Europos įmonių tinklo veikla daugiau informacijos čia.

Susisiekime
Captcha