Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Po verslo misijos į Čikagą pradėta veikla JAV rinkoje

   Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė, MB „Kasiukai“, atliekanti pastatų, patalpų, inžinerinių tinklų bei statinių, kadastrinius, geodezinius matavimus, dalyvavo Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų birželį surengtoje verslo misijoje į Čikagą.

   Pagrindinis verslo kelionės tikslas – dalyvauti antrajame Šiaurės Amerikos – Lietuvos verslo forume. Dvi dienas vykusiame renginyje, kuriame dalyvavo apie 400 verslo ir politikos atstovų iš Lietuvos, JAV ir Kanados, buvo galima ne tik gyvai išgirsti pristatymus apie Lietuvos ekonomikos pasiekimus ir galimybes šalyje, naujienas apie transporto sektorių Lietuvoje, bet ir pasimokyti iš praktinių pavyzdžių, kuriuos pristatė JAV rinkoje jau veikiančių verslo įmonių vadovai.

   Šio renginio metu rūmų nario, MB „Kasiukai“ vadovas Tadas Naudžius ir susipažino su JAV rinkoje veikiančios įmonės „Morris Engineering, Inc.“ atstovais. Abi įmonės dirba toje pačioje srityje – teikia geodezinių matavimų paslaugas, todėl individualaus verslo susitikimo metu susitarė dėl bendradarbiavimo. JAV rinkoje šios paslaugos atliekamos kitaip nei Lietuvoje: kai kuriuos darbus galima atlikti nuotoliniu būdu, tad JAV įmonė „Morris Engineering, Inc.“ pagal subrangos sutartį pirks MB „Kasiukai“ paslaugas.

   Vasaros viduryje rūmų narys antrą kartą išvyko pas naująjį partnerį į JAV. Vizito metu, detaliau aptarus bendradarbiavimą, tarp Lietuvos ir JAV įmonių buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis. Lietuvos įmonės darbuotojai jau apmokyti dirbti su naujomis programomis, supažindinti su JAV rinkos standartais ir principais.

  Anot įmonės vadovo T. Naudžiaus, naudingiausia verslo kelionių dalis - individualūs susitikimai ir bendravimas, pasikeitimas kontaktais, kurie ateityje tampa sutartimis ir konkrečia verslo nauda.

Susisiekime
Captcha