Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos kreipimasis dėl vakcinavimo apimčių didinimo

     Gruodžio 21 d. Rūmų prezidentai, tarp jų – ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vladas Pleskovas, kreipėsi į Prezidentą J. E. Gitaną Nausėdą, Seimo Pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen ir Ministrę Pirmininkę Ingridą Šimonytę dėl vakcinavimo apimčių didinimo ir vakcinavimo proceso tobulinimo.

     Rašte teigiama, kad labiausiai neramina žinia, jog planuojamos gauti vakcinos kiekis yra mažesnis nei žadėta. Itin svarbu tai, kad pagal koronaviruso paveiktų valstybių gyventojų skaičių šiuo metu Lietuva yra vienoje prasčiausių situacijų ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje.

    Labai svarbu, kad laiku būtų pradėta vakcinuoti ir valstybės ekonomikoje dalyvaujanti visuomenės dalis, suprantant, kokios galimos ekonominės pasekmės šaliai, didėjant ar nesustabdžius viruso plitimo. Todėl prašoma valstybės vadovų imtis visų įmanomų priemonių vakcinavimo pradžiai pagreitinti, užtikrinant sklandų viso proceso veikimą.  Taip pat būtinas visoms savivaldybėms vienodas skiepijimo procesas, gaunant vakcinų kvotas pagal gyventojų skaičių. Tai leistų normalizuoti visuomenės gyvenimą, stabilizuoti įmonių, įstaigų ir organizacijų veiklą.

Susisiekime
Captcha