Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Rūmų narių apklausa

Gerb. rūmų nariai,

Atsižvelgiant į kliūtis, su kuriomis dėl geopolitinių pokyčių susiduria Lietuvos verslas ir siekiant padėti įmonėms perorientuoti eksporto veiklą, didinti SVV įmonių gebėjimą plėsti eksportą esamose ir pradėti veikti naujose rinkose, užmegzti naujus kontaktus, dalyvauti eksportą skatinančiuose tarptautiniuose renginiuose, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai nuo 2022 metų vykdo projektą „Vakarų Lietuvos regiono įmonių eksporto rinkų paieška ir plėtra“ pagal priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT".

Rūmų vykdomo projekto įgyvendinimas artėja prie pabaigos, tačiau vis dar turime galimybę pasiūlyti rūmų nariams dalyvauti rūmų rengiamose verslo misijose, pretenduojant į dalies kaštų kompensaciją. 

Šiuo metu atliekame apklausą, kuria siekiame išsiaiškinti rūmų narių poreikius ir surengti verslo misiją (-as) į Jums aktualias užsienio rinkas bei parodas. Prašome atsakyti į klausimus apie Jus dominančias verslo misijas, užsienio šalių rinkas, tarptautines parodas, kuriose dalyvautumėte.

Pildyti apklausą

Jūsų atsakymų laukiame iki birželio 12 d.

Susisiekime
Captcha