Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Rūmų narių gerosios praktikos susitikimai

   Gerosios praktikos renginius rūmų nariams rengiame jau aštunti metai. Šiuose renginiuose įmonės – rūmų narės su kitais rūmų nariais (gamybos įmonėmis) dalijasi savo gerąją patirtimi įvairiose srityse. Iki šiol surengti  20 gerosios praktikos renginių šiose įmonėse : UAB „Philip Morris Lietuva“ (2 kartus), AB „Klaipėdos baldai“, AB „Klaipėdos mediena“, UAB „Zeelandia“, LKAB „Klaipėdos Smeltė“, UAB „Klasmann-Deilmann Šilutė“, AB „Vakarų laivų gamykla“ (2 kartus),  AB „Klaipėdos vanduo“, UAB KJKK „Bega“ , UAB “Orion Global pet”, UAB „Terekas“, S. Jokužio leidykloje- spaustuvėje, Švyturio alaus darykloje, UAB „Druka“, AB „Klaipėdos nafta“, UAB „Neo group“, UAB „Centrinis Klaipėdos terminalas“, UAB „Espersen Lietuva“.

   Rūmų nariai dalijosi savo gerąją patirtimi šiose srityse: įmonės informacijos srautų valdymas, energijos naudojimo vadybos sistemos ISO50001 nauda ir energetinių ir technologinių procesų monitoringo sistemos, gamybos efektyvumo monitoringo sistema, inovatyvūs sprendimai, maisto saugos vadyba bei tarptautinio standarto ISO 22000 diegimo ypatumai, mokymosi pagal tarptautinę praktiką patirtis,  verslo saugos kontrolės ir rizikų valdymas, įmonės veiklos organizavimas ir socialinė politika, inovacijų eksportas,  įmonės gamybos ir pardavimų proceso valdymas, darbų saugos organizavimas, aplinkosauga, patirtis įsisavinant ES investicijas, komandos formavimas, ugdymas ir motyvavimas, transporto srautų valdymas, užsieniečių įdarbinimas ir kt.

   Gerosios praktikos renginiuose dalyvauja apie 20 įmonių atstovų (įvairių grandžių vadovų). Susitikimai trunka 1,5- 2 val.

   Atsižvelgiant į tai, kad apie šio formato renginius sulaukiame nemažai teigiamų rūmų narių atsiliepimų, ketiname gerosios praktikos renginius rūmų nariams pasiūlyti ir kitąmet. Jei Jūsų įmonė norėtų pasidalinti savo gerąja patirtimi su kitais rūmų nariais (gamybos įmonėmis), maloniai prašytume apie tai informuoti el. paštu: zinios(at)kcci.lt arba tel: 8 46 390866.

Susisiekime
Captcha