Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Sėkmės istorija: nauja sutartis - po dalyvavimo verslo misijoje

   Rūmų narys UAB „ProDJ“, dirbantis renginių aptarnavimo srityje, užsiimantis įrangos, skirtos renginių garsui ir apšvietimui nuoma, dalyvavo rūmų verslo misijoje į Barseloną. Įmonės atstovui apsilankius tarptautinėje technologijų parodoje „ISE“, bendrovė rado naujus bendradarbiavimo partnerius iš Portugalijos.

  Pirmoji pažintis ir pasikeitimas kontaktais su potencialiais partneriais iš Portugalijos įvyko parodoje Barselonoje, į kurią vasarį kartu su Klaipėdos rūmais vyko 7 įmonių atstovai iš visos Lietuvos, tarp jų ir rūmų nario - UAB „ProDj“ atstovas.

  Portugalijos įmonė aptarnavo gegužę Kaune vykusį Eurolygos finalo ketverto renginį. Prieš atsiunčiant į Lietuvą visą renginio aptarnavimui reikalingą garso ir apšvietimo įrangą, buvo išsiaiškinta, kad Portugalijoje liko renginiui reikalingos įrangos dalis. Tuomet ir buvo prisimintas vienintelis kontaktas Lietuvoje, kuris dirba toje pačioje renginių aptarnavimo srityje - UAB „ProDJ“, parsivežtas iš technologijų parodos Barselonoje.

  Klaipėdiečiai išnuomavo trūkstamą įrangą įmonei iš Portugalijos ir prisidėjo prie vienos didžiausių krepšinio švenčių organizavimo bei pademonstavo savo profesionalumą bei greitą reakciją į iškilusią nenumatytą situaciją.

   Pasak UAB „ProDJ“ vadovo Dovydo Bajoro, nors kartais gali atrodyti, kad dalyvavimas verslo misijose, parodose naudos realiu metu ir nesuteikia, tačiau tai yra investicija, įdirbis ateičiai.

Susisiekime
Captcha