Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Apklausa dėl skrydžių iš Palangos oro uosto

   Rūmai kviečia dalyvauti apklausoje, kuria yra siekiama išsiaiškinti naujas verslui aktualias skrydžių kryptis iš/į Palangos oro uostą, atitinkančias verslo, investuotojų, potencialių investuotojų interesus, prisidėsiančias prie regiono plėtros, turizmo regione skatinimo. Jūsų atsakymai padės tiksliau pateikti verslo poreikį dėl naujų skrydžių pritraukimo ir subsidijavimo. Tam ministerijose jau sukurta darbo grupė, kuriuos tikslas - nustatyti prioritetines skrydžių kryptis ir finansiškai jas remti.

   Šiuo metu iš Palangos oro uosto galima pasiekti 5 šalis / 6 kryptimis į: Dubliną (Airija) su "Ryanair", Kopenhagą (Danija) su "SAS", Londoną (Jungtinė Karalystė) su "Ryanair", "Wizz Air", Rygą (Latvija) su "airBaltic", Oslą (Norvergija) su "Norwegian" aviakompanija. 

  Po karantino nebeliko skrydžių į Dortmundą (Vokietija), planuotas skrydis į Stokholmą (Švedija) atidėtas vėlesniam laikui. Pasibaigus griežtam karantinui ir leidus pradėti skrydžius, birželį Palangos oro uoste įvyko 206 skrydžiai ir  aptarnauti 3 tūkstančiai keleivių.

   Anketos duomenys bus apibendrinami siekiant išsiaiškinti skirtingų verslo sektorių poreikius. Apklausos rezultatus rūmai pateiks Susisiekimo, Ekonomikos ir inovacijų ministerijoms, VĮ "Lietuvos oro uostai", VšĮ "Keliauk Lietuvoje", regiono savivaldybėms kaip verslo argumentus dėl prioritetinių skrydžių.

Atsakymų laukiame iki rugpjūčio 15 d. Apklausą rasite čia.

Susisiekime
Captcha