Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Nuotoliniai verslo kontaktų susitikimai

Kviečiame Jus registruotis ir dalyvauti nuotoliniuose verslo kontaktų susitikimuose.

  • Kovo 2-3 d. Katare vyks „Virtual - Qatar Matchmaking Event 2021“. Renginys skirtas įmonėms dirbančioms statybų, plastiko, įpakavimo, chemijos, popieriaus, medicinos, sveikatos pramonėje. Daugiau informacijos ir registracija čia.
  • Kovo 2-5 d. Vokietijoje vyks „CONTACT: Business Meetings“. Renginys skirtas rangovams ir tiekėjams, dirbantiems automobilių ir transporto pramonės, mašinų, įrankių gamybos ir kitose pramonės srityse. Daugiau informacijos ir registracija čia.
  • Kovo 4-5 d. Prancūzijoje vyks „Digital opportunities for the future of Agrifood Forestry and Environment“. Renginys skirtas žemės ūkio, miškininkystės ir aplinkosaugos įmonėms, ieškančioms skaitmeninių sprendimų, kaip pagerinti savo verslą. Daugiau informacijos ir registracija čia.
  • Kovo 23 d. Austrijoje vyks „Future of Building 2021“. Renginys skirtas įmonėms dirbančioms statybų sektoriuje. Jo metu bus aptariamos naujausios technologijos, medžiagos, dalinamasi naujausiomis projektų idėjomis. Daugiau informacijos ir registracija čia.
  • Kovo 22-26 d. Vokietijoje vyks „European Packaging talk“. Renginio metu bus kalbama apie ateities pakavimo strategijas, naujas pakavimo medžiagas, plastikines ir popierines pakuotes. Daugiau informacijos ir registracija čia.

Daugiau tarptautinių renginių skirtų verslui: https://eenlietuva.eu/tarptautiniai-renginiai/.

Susisiekime
Captcha