Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Nyderlandų įmonių vizitai Klaipėdoje

14 val.

   Rugsėjo 26 d. Klaipėdoje lankysis verslo delegacija iš Nyderlandų. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai yra šios verslo misijos partneris rengiant ją Lietuvos uostamiestyje. Kviečiame rūmų narius registruotis ir dalyvauti individualiuose verslo susitikimuose (B2B) su atvykstančiais potencialiais verslo partneriais:

  • BulkBookers - laivybos įmonė, orientuota į trumpųjų nuotolių jūrų transportą. Domina eksportuojančios įmonės (pramonės, žaliavų, žemės ūkio sektorius ir (arba) prekyba).
  • Op en Overslag Meppel - sandėliavimo ir perkrovimo įmonė. Domina kontaktai su įmonėmis, kurios specializuojasi veikloje su įvairiomis žvyro rūšimis bei įmonės, perdirbančios atliekas.
  • Solinoor - energetikos įmonė, teikianti inovatyvius energetikos sprendimus. Ieško sprendimų priėmėjų, susijusių su perėjimu prie saulės energijos projektų privačiame ir viešajame sektoriuje.
  • Port of Twente (Tventės uostas) - logistikos asociacija, turinti daugiau kaip 80 narių. Šioje asociacijoje verslininkai, vyriausybės, švietimo ir mokslinių tyrimų institucijos dirba kartu, kad sustiprintų ekonomiką visame Tventės regione (Nyderlandų rytuose). Domina kontaktai gamybos, transportavimo, sandėliavimo, logistikos įmonių, švietimo ir mokslinių tyrimų institucijų.
  • Port of Zwolle (Zvolės uostas) - uostas, esantis Zvolės regione - viena iš geriausių ekonominių vietų Nyderlanduose. Uostas turi puikų susisiekimą su pagrindiniais Nyderlandų ir Vokietijos uostais.
  • Gemeente Meppel - sandėliavimo ir perkrovimo įmonė. Įmonei svarbiausi sektoriai yra statyba, maistas ir laivų statyba. Domina įmonės, turinčios arba besidominčios prekybos kontaktais Zvolės regione, taip pat valstybės institucijos, norinčios dirbti kartu Europos transporto koridoriuose.
  • Logistics Overijssel - logistikos įmonė, įsikūrusi Overeiselyje. Siekdamas toliau optimizuoti pasiekiamumą ir skatinti tvarią logistiką bei krovininį transportą, „Logistics Overijssel“ tinklas ieško galimybių bendradarbiauti transporto srityje.
  • Province of Overijssel (Overeiselio provincija) - Overeiselis yra Nyderlandų provincija, esanti rytinėje šalies dalyje. Overeiselio sostinė yra Zvolė, o didžiausias miestas yra Enschede.
  • Oost NL - regioninės plėtros bendrovė rytinėje Nyderlandų dalyje, padedanti verslininkams diegti naujoves, investuoti ir tvariai veikti tarptautiniu mastu.

Renginio pradžia: 14 val. (B2B susitikimai - 15:30 val.)

Renginio trukmė: iki 3 val.

Daugiau informacijos apie šį verslo kontaktų renginį (susitikimo vietą, dalyvių sąrašą bei programą) suteiks informacijos vadybininkė Urtė Darulytė, el. paštu urte.darulyte@kcci.lt arba tel. 846 390860.

Susisiekime
Captcha