Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Penktadienio susitikimas „Narys-nariui“

     Vasario 7 d. (penktadienį) 9 val. vyko tradicinis penktadienio rūmų narių susitikimas prie arbatos puodelio „Narys-nariui“. Susitikimo svečias - Vaclavas Stankevičius- diplomatas, tolimojo plaukiojimo kapitonas, buvęs parlamentaras ir Klaipėdos rūmų garbės prezidentas, šiuo metu Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos direktorius pasidalins su rūmų nariais savo ilgamete ir įvairialype patirtimi tiek apie verslo bendradarbiavimo ypatumus kaimyninėse šalyse (V. Stankevičius vadovavo Lietuvos Generaliniams konsulatams Kaliningrado srityje Rusijoje ir Seinuose, Lenkijoje), tiek apie jūriniam Lietuvos verslui ir Klaipėdos miestui didelę svarbą turinčios aukštosios jūreivystės mokyklos aktualijas, verslo ir mokslo bendradarbiavimo galimybes bei perspektyvas.

     Kaip ir kiekviename „Narys- nariui“ susitikime, įmonės- rūmų narės turės galimybę trumpai (iki 3 min.) pristatyti atstovaujamą įmonę, kuriamą produktą ar teikiamą paslaugą, papasakoti apie naujoves ir tuo pačiu susipažinti su kitais nariais bei jų veikla.

     Nepraleiskite progos išplėsti galimų verslo partnerių, bičiulių ratą ir registruokitės į rūmų narių susitikimą "Narys-nariui".

Susisiekime
Captcha