Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Praktiniai mokymai „Vaizdinės reklamos tinklas ir pakartotinė rinkodara“

Lapkričio 26 d. 13 val. vyks praktiniai mokymai verslui „Vaizdinės reklamos tinklas ir pakartotinė rinkodara“.  Mokymų metu lektorius Aurimas Paulius Girčys, remdamasis ilgamete patirtimi, pateiks skaitmeninės rinkodaros bei komunikacijos pagrindus ir pasidalins praktiniais patarimais, aktualiais kiekvienam verslui. 

Mokymu metu sužinosite:

  • kokiais būdais galite pasiekti tikslinę auditoriją, taikydami pagrindinius skaitmeninės rinkodaros bei komunikacijos įrankius;
  • praktiškai taikysite „Google“ vaizdinės reklamos tinklą ir pakartotinę rinkodarą;
  • išsiaiškinsite, kaip tapti matomais potencialiems klientams;
  • sužinosite, kaip taikant pakartotinės rinkodaros veiksmus, pasiekti jūsų interneto svetainėje jau apsilankiusius ar vaizdinę medžiagą „YouTube“ mačiusius interneto vartotojus ir pateikti jiems aktualius pasiūlymus.

Šie mokymai skirti norintiems sustiprinti savo prekės ženklą, padidinti savo vartotojų ratą efektyviomis priemonėmis, jau naudojantiems remarketingą, bet pritrūkstantiems fantazijos kuriant jo strategijas;

Registracija į praktinius mokymus el. paštu: giedre.savickiene(at)kcci.lt; arba tel. 8 46 39 0863. Dalyvių skaičius - ribotas. Dalyviams vertėtų turėti kompiuterius.

Susisiekime
Captcha