Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Tekstilės įmonių verslo misija į Turiną (Italija)

   Birželio 27 - 30 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia tekstilės įmones dalyvauti rūmų rengiamoje verslo misijoje į Turiną (Italija). Verslo misijos programoje numatytas dalyvavimas „TORINO FASHION MATCH 2023“ renginyje.

   Individualių susitikimų metu (B2B) įmonių atstovai galės rasti verslo kontaktus ar verslo partnerius. Taip pat verslo misijos dalyviai galės dalyvauti mados pristatymuose ir vakaro renginiuose.

   Registracija į šį renginį jau prasidėjo! Ji vyksta b2match platformoje, kurioje galite pateikti informaciją apie savo įmonę bei Jūsų siūlomą / ieškomą prekę ar paslaugą. Platformoje galite matyti kitas renginyje dalyvausiančias įmones bei užsiregistravę – kviesti jas į susitikimus, kurie įvyks verslo misijos metu.

    Atsižvelgiant į verslo misijoje planuojančių dalyvauti įmonių poreikius, svarstoma galimybė apsilankyti tuo pat metu Florencijoje vyksiančioje audinių, siūlų ir mezginių parodoje „PITTI IMMAGINE FILATI“.

  Verslo misijoje dalyvausiančioms mažoms ir vidutinėms įmonėms yra galimybė finansuoti dalį verslo misijos kaštų iš rūmų vykdomo projekto pagal ES priemonę „Naujos galimybės LT“.

Besidominčius dalyvavimu šioje verslo misijoje, kviečiame apie tai informuoti el. paštu: daniela.dirzininkaite@kcci.lt arba tel.: 846 390863.

Susisiekime
Captcha