Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Verslo misija į Dubajų (Jungtiniai Arabų Emyratai)

   Gruodžio 2 - 8 d.d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai surengė verslo misiją į Dubajų (Jungtiniai Arabų Emyratai), kurioje dalyvavo 9 įmonės iš Klaipėdos ir Tauragės regionų.

   Ši verslo misija buvo skirta statybų sektoriaus įmonėms, besidominčioms inovacijomis, statybų technologijomis, eksporto rinkų plėtra, naujais tarptautiniais projektais bei  verslo partnerių paieškos galimybėmis statybų sektoriuje.

   Verslo misijos dalyvių lankymasis Dubajuje vykusioje didžiausioje ir įtakingiausioje statybų pramonės parodoje „THE BIG 5 SHOW 2023“, kurioje dalyvavo statybų sektoriaus profesionalai, atvėrė galimybes rasti naujus tiekėjus, susipažinti su statybų technologijomis, mokytis iš didžiųjų pramonės atstovų, užmegzti naujus ryšius bei susitikti su užsienio partneriais.

   Parodos lankymui buvo skirtos 4 dienos, kurių metu verslo misijos dalyviai individualiai lankė parodos stendus, mezgė naujus kontaktus, dalyvavo parodos konferencijose, diskusijose ir seminaruose, susitiko su užsienio partneriais pagal iš anksto pačių susiplanuotą tvarkaraštį.

   Gruodžio 5 d. verslo misijos dalyviai dalyvavo tarptautinių Dubajaus rūmų surengtuose verslo pusryčiuose ir konferencijoje „The Big 5 Breakfast Briefing“. Renginys prasidėjo registracija ir neformaliu bendravimu bei susipažinimu su užsienio verslo atstovais. Dalyviai turėjo galimybę susipažinti ir pabendrauti vieni su kitas, pasikeisti kontaktais.

   Antrojoje renginio dalyje vyko spaudos konferencija, kurioje pranešimus skaitė Dubajaus prekybos rūmų prezidentas ir gen. direktorius, Dubajaus prekybos rūmų verslo studijų ir tyrimų centro vadovas, statybų rangovų Dubajuje įmonių vadovai. Pranešėjai pristatė esamą ekonominę situaciją Dubajuje, statybų sektoriaus perspektyvas, naujausias įžvalgas, duomenis ir tendencijas, kurios parodė, kad statybų pramonė Dubajuje nuolat auga ir siūlo verslo plėtros galimybes investuotojams, projektų vystytojams ir statybų įmonėms.

   Verslo misijoje dalyvavę 9 SVV įmonių atstovai dalyvavimą verslo misijoje vertina teigiamai. Pasak dalyvių, verslo misijos metu jie turėjo galimybę susipažinti su statybų sektoriaus naujovėmis, verslo galimybėmis Dubajuje, įgyti naujų verslo kontaktų galimam bendradarbiavimui ateityje.

Verslo misijos akimirkas rasite čia.

Susisiekime
Captcha