Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Verslo misija į Hamburgą (Vokietija)

Rugsėjo 4-7 dienomis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai rengia verslo misiją į Hamburgą (Vokietija), kurioje kviečia dalyvauti transporto (ypač jūrinio transporto, logistikos) verslo atstovus.

Verslo misijos metu planuojami individualūs verslininkų susitikimai B2B pagal vykstančių įmonių poreikius, susitikimas Hamburgo/Brėmeno prekybos ir pramonės rūmuose, apsilankymas kas 2 metus vykstančioje pasaulinėje jūrų pramonės parodoje "SMM", galimas dalyvavimas parodoje "SMM" bendrame su Lenkijos ir Vokietijos atstovais 12 kv. m. ploto stende "INTERMARE". 

Paroda "SMM" skirta laivų pramonės – laivų statybos, įrangos ir eksploatavimo, jūrinių technologijų, krovos sistemų, atviros jūros inžinerijos, jūrinių paslaugų ir kt. sektorių atstovams. Į parodą Hamburge susirenka jūrų pramonės atstovai ir ekspertai iš viso pasaulio tam, kad pademonstruotų inovatyvias ir pažangias technologijas bei aptartų jūrų pramonės perspektyvas. Renginio metu vykstančioje jūrinės karjeros mugėje, įmonės turi galimybę susipažinti su potencialiais darbuotojais, suteikti jiems išsamesnę informaciją apie galimas karjeros galimybes.

Rugsėjo 6-7 dienomis parodos “SMM” metu vyks verslo kontaktų renginys “MariMach 2018“. Įmonių, asociacijų, mokslo ir tyrimų institucijų atstovai, besidomintys naujomis bendradarbiavimo galimybėmis bei ieškantys tinkamų projektų partnerių, galės dalyvauti iš anksto surengtuose 20 min. trukmės individualiuose susitikimuose, į kuriuos įmonės gali registruotis jau dabar.

Daugiau informacijos ir registracija čia.

Susisiekime
Captcha