Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Verslo misija į Miuncheną (Vokietija), apsilankant tarptautinėje transporto parodoje „Transport and Logistics“

  Gegužės 9 - 12 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia rūmų narius – transporto ir logistikos sektoriuje dirbančias bendroves dalyvauti rūmų rengiamoje verslo misijoje į Miuncheną (Vokietija), apsilankant pasaulinėje logistikos, mobilumo, informacinių technologijų ir tiekimo grandinių valdymo parodoje „Transport and Logistics“.

   Atsižvelgiant į verslo misijos dalyvių poreikius, verslo misijos metu planuojami individualūs verslo susitikimai (B2B) bei susitikimai su Lietuvos ekonominės diplomatijos Vokietijoje, Vokietijos pramonės ir prekybos rūmų atstovais.

    Dalyvavimo verslo misijoje kaina - nuo 900 Eur (Į kaina įskaičiuoti lėktuvo Palanga-Ryga-Miunchenas-Ryga-Palanga bilietai, 2 nakvynės 4* viešbutyje, vienvietyje kambaryje su pusryčiais ).

   Dalyvavimas šioje verslo misijoje yra viena iš rūmų pagal priemonę „Naujos galimybės LT“ vykdomo projekto veiklų. Todėl įmonėms, atitinkančioms nustatytus reikalavimus, gali būti projekto lėšomis skirta iki 500 Eur vienai įmonei kelionės, dienpinigių ir apgyvendinimo kaštams kompensuoti.

Daugiau informacijos el. paštu lina.kavaliauskiene@kcci.lt arba tel. 846 390866.

Susisiekime
Captcha