Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Verslo misija į Niujorką (Jungtinės Amerikos Valstijos)

   Kovo 3 – 11 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai rengia verslo misiją į Niujorką (JAV). Pagal preliminarią programą planuojama kovo 6 – 7 d. apsilankyti Niujorke rengiamame Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo forume.

   Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo forumas - tai:

  • Unikali platforma Lietuvos įmonių, verslo asociacijų atstovų tinklaveikai su lietuviško verslo Šiaurės Amerikoje atstovais, taip pat su potencialiais verslo partneriais JAV ir Kanadoje;
  • Išskirtinė galimybė pristatyti savo produkciją ir paslaugas Šiaurės Amerikos rinkoje;
  • Ideali vieta susitikti su potencialiais investuotojais;
  • Arena, leidžianti sužinoti pasaulines tendencijas verslo pasaulyje.

   Kovo 5-6 d. Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate vyks praktiniai seminarai, kuriuose bus kalbama apie JAV rinkos ypatumus: dalyvavimo JAV viešuosiuose pirkimuose teisinę bazę, mokesčių ir muitų reikalavimus, įėjimo į JAV rinką sąlygas ir strategijas, remiantis jau šioje rinkoje veikiančių lietuviškų įmonių patirtimi. Turėsite galimybę susitikti su JAV verslo įmonėmis, akseleratoriais ir kitais rinkos žaidėjais. Forumo išvakarėse verslo misijos dalyviai dalyvaus verslo kontaktų renginyje.

   Kovo 7 d. Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo forumas prasidės neformaliais verslo kontaktų pusryčiais, kurių metu susitiksite su JAV partneriais. Forumo metu vyks diskusijos, skirtos Lietuvos ir JAV verslo ryšiams prioritetiniuose sektoriuose stiprinti. Turėsite galimybę dalyvauti praktinėse sesijose sektorinėmis temomis. Kovo 8-9 d. numatoma kultūrinė programa.

   Preliminari kelionės kaina - 2500 Eur (į kainą įskaičiuoti lėktuvo Vilnius-Varšuva-Niujorkas bilietai, 7 nakvynės viešbutyje su pusryčiais).

*Verslo misijų kaina - negalutinė, nes lėktuvų bilietų kainos, kt. išlaidos kinta.

Besidominčius dalyvavimu šioje verslo misijoje kviečiame kreiptis el. paštu: daniela.dirzininkaite@kcci.lt arba tel.: (8 46) 39 08 63

Susisiekime
Captcha