Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Verslo misija į Omano Sultonatą

   Balandžio 28 d. – gegužės 4 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kartu su Kauno PPAR organizuoja verslo misiją į Omano Sultonatą. Verslo misijos metu vyks Omano Sultonato ir Lietuvos verslo forumas, bus rengiami individualūs B2B susitikimai pagal iš anksto įmonių pateiktus verslo interesus. Lietuvos verslas galės susipažinti su regiono verslo aplinka ir kultūra, lankysis pirmaujančiose šalies įmonėse ir mokslo bei tyrimų centruose.

   Numatoma, kad gegužės 4 d. bus rengiami susitikimai su Jungtinių Arabų Emyratų verslo įmonėmis (programa bus patikslinta). Su verslo delegacija į misiją vyks ir Ekonomikos ir inovacijų ministerijos atstovai.

   Dalyvavimas šioje verslo misijoje yra viena iš rūmų vykdomo projekto pagal priemonę „Naujos galimybės LT“ veiklų, todėl įmonėms, atitinkančioms projekto nustatytus reikalavimus, gali būti kompensuojama iki 1400 Eur vienam SVV įmonės atstovui kelionės, dienpinigių ir apgyvendinimo kaštų. Preliminari kelionės kaina – apie 1600 Eur.

Besidominčius dalyvavimu šioje verslo misijoje kviečiame apie tai informuoti el. paštu: urte.darulyte@kcci.lt arba tel.: (8 46) 39 08 60.

Susisiekime
Captcha