Atsiliepimai

Reklama

Įvykių kalendorius

Narių atsiliepimai

„Rūmų bendruomenėje svarbu būti todėl, nes rūmų sudarytos komunikacijos formos tiek į išorę, tiek „Narys-nariui“ yra labai efektyvi ir orientuota į tikslinę auditoriją.“

Ingrida Valaitienė,
Viešbutis „Grand Baltic Dunes“, direktorė

„Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai yra viena iš tų struktūrų, kuri turi labai senas tradicijas. Rūmai yra ta vieta, kur verslas gali konsoliduotis sprendžiant problemas, teikiant pasiūlymus, ieškant geresnės terpės verslui, pasikeisti patirtimi. Džiugina informacijos, verslo kontaktų dalijimasis, seminarai, gerosios praktikos renginiai. Galiu teigti, kad mūsų įmonei yra garbė būti rūmų nariu.“

Rimantas Juška,
AB „Klaipėdos Smeltė“, gen. direktorius

"Mes ne tik patys esame rūmų nariai, bet ir rekomenduojame visoms savo įmonėms jais tapti, nes manome, kad jeigu verslas nori turėti savo atstovus ir ginančią jėgą, mes negalime vaikščioti po vieną. Mes turime turėti bendruomenę. Rūmai, šiuo atveju yra bendruomenė, per kurią mes galime spręsti savo interesus."

Eimantas Kiudulas,
UAB „Klaipėdos LEZ valdymo bendrovė“, generalinis direktorius

"Nauda yra tiesioginė ir netiesioginė, visada malonu būti kažko didelio dalimi. Kitas dalykas yra kontaktai pasiekiami per rūmus bei galimybė gauti informaciją, kuri padeda versle, renginiuose, susitikimuose. Verslas visada ieško naudos – prekybos, pramonės ir amatų rūmai tam ir sukurti, kad padėtų verslui."

Arūnas Kuraitis,
UAB „National Golf Resort“ direktorius

"Džiugu, kad rūmai vienija daugelį Klaipėdos įmonių. Manau, kad kiekvienas rūmų narys turėtų pagalvoti ką asmeniškai padarė, kad rūmų veikla klestėtų, tobulėtų. Kartu galime padaryti daug daugiau."

Saulius Jokužys,
S. Jokužio spaustuvės savininkas

"Rūmų nariai esame nuo 2005 metų ir linkime daugiau narių įstojusių į bendrą šeimą, bendrą sudėtį."

Alina Beržinienė,
UAB “Prototechnika”, Klaipėdos grupės vadovė
Susisiekime
Captcha