Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Nuotolinis susitikimas su rūmų nariu UAB „Kriedana“ (InoPro) tema: „ES finansavimo Jūsų verslui galimybės“

   Lapkričio 17 d. 14 val. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su rūmų nariu, UAB "Kriedana" (InoPro) surengė nuotolinį seminarą apie ES finansavimo galimybes verslui.     

  Ypatingas dėmesys seminaro metu buvo skiriamas atsinaujinančių energijos išteklių diegimą skatinančioms priemonėms. Viena iš jų - priemonė skatinti atsinaujinančių energijos išteklių diegimą pramonės įmonėse (Vidurio ir Vakarų Lietuvos regionas). Šios priemonės tikslas - sumažinti energijos vartojimo intensyvumą pramonės įmonėse, didinant atsinaujinančių energijos išteklių gamybą ir vartojimą. Investicinė parama energijos vartojimo efektyvumo didinimui skiriama ir labai mažoms, mažoms bei vidutinio dydžio įmonėms, norinčioms įsirengti saulės elektrines.

   Susitikimo metu buvo supažindinta ir su paramos priemonėmis įmonių produktų skaitmeninimui bei netechnologinių inovacijų diegimui (dizaino ir organizacinės inovacijos). Pasak "UAB "Kriedana" (InoPro) vadovo Pauliaus Paulionio, pasinaudojus šiomis priemonėmis yra skatinamos investicijos e. komercijos modeliams diegti, kurie leistų MVĮ persiorientuoti į gaminamų gaminių ar teikiamų paslaugų skaitmeninimą, produktų elektroninę prekybą ir pristatymą.

Kvietimai paraiškoms teikti planuojami artimiausiu metu.

Renginyje dalyvavo 10 Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių.

Susisiekime
Captcha