Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Verslo misija į Miuncheną (Vokietija), apsilankant tarptautinėje transporto parodoje „Transport and Logistics“

    Gegužės 9-11 dienomis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai surengė transporto ir logistikos bei IT sektoriuje dirbančių bendrovių verslo misiją į Miuncheną (Vokietija), apsilankant pasaulinėje logistikos, mobilumo, informacinių technologijų ir tiekimo grandinių valdymo parodoje „Transport Logistic 2023“.

      Akivaizdu, kad po ketverių metų pertraukos surengta paroda buvo labai laukta tiek dalyvių, tiek lankytojų. Šiemet tarptautinėje logistikos, mobilumo, IT ir tiekimo grandinės valdymo pramonės parodoje dalyvavo 2 320 dalyvių iš 67 šalių. Parodoje apsilankė daugiau kaip 75 000 lankytojų iš 120 šalių. Pasak parodos organizatorių, šiai parodai buvo išnuomotas visas turimas parodos plotas.

      Verslo misijos dalyviai tris dienas aktyviai išnaudojo parodą kaip susitikimo vietą su esamais ir galimais partneriais bei puikią komunikacijos platformą. Parodoje daugiausia dėmesio buvo skiriama skaitmeninimui, klimato apsaugai, pasaulinėms tiekimo grandinėms. Atsižvelgiant į verslo misijos dalyvių poreikius bei talkinant Lietuvos komercijos atašė Vokietijoje Linai Gudelionytei-Gylienei, parodos metu surengti individualūs verslo susitikimai (B2B) su transporto ir logistikos bendrovėmis, transporto teisės specialistais, verslo asociacijų atstovais.

   Verslo misijoje dalyvavę 7 įmonių atstovai dalyvavimą parodoje vertina kaip pavykusį, ne tik atveriantį galimybes naujiems verslo kontaktams, bet ir palaikant esamus verslo ryšius bei susipažįstant su inovacijomis transporto srityje.

Susisiekime
Captcha