Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Visuotinis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių susirinkimas

   Rugsėjo 21 d., įvyko Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių susirinkimas (generalinė asamblėja). Šis visuotinis rūmų narių susirinkimas pirmą kartą per visą atkurtų rūmų veiklos istoriją vyko neįprastu metu - dėl pandemijos, birželio 1 d. planuota generalinė asamblėja tarybos sprendimu buvo perkelta į rugsėjo 21 d.

   Klaipėdos prekybos pramonės ir amatų rūmams toliau vadovaus Vladas Pleskovas, kurio kandidatūrą pasiūlė rūmų Taryba. V. Pleskovas buvo vieninteliu kandidatu ir sulaukė vienbalsio į asamblėją susirinkusių narių palaikymo. Lygiai taip pat vienbalsiai buvo patvirtinti ir V. Pleskovo pasiūlyti kandidatai į viceprezidentus. Jais tapo Arūnas Kuraitis, Aloyzas Kuzmarskis ir Gražvydas Šimkus. Išrinkta naujoji rūmų taryba, kurią sudaro 19 įmonių vadovų. Naujai išrinktos Tarybos sprendimu generalinio direktoriaus pareigas toliau eis Viktoras Krolis. Rūmų asamblėjos metu taip pat pakeisti dar 2009 metais patvirtinti įstatai. Pasak V. Pleskovo, to reikėjo ne tik dėl pasikeitusių teisės aktų, bet ir ypač dėl nuotolinio darbo reglamentavimo. Nuo šiol esant poreikiui ir KPPAR asamblėja, ir Tarybos posėdžiai galės būti rengiami nuotoliniu būdu.

   Renginio metu buvo įteikti penki apdovanojimai rūmų nariams: 

- „Aktyviausias rūmų narys“ - už aktyvų dalyvavimą rūmų renginiuose 2020 m., pasiūlymus verslo aplinkai apdovanojimas įteiktas Medicinos banko Klaipėdos filialo direktoriui Vaidui Vyšniauskui. 

- „Už pagalbą rūmų veiklai“ apdovanojimas įteiktas advokatų profesinės bendrijos „Averus“ partnerei, advokatei Reginai Derkintytei - Kaupienei už profesionalias komandos teisines konsultacijas rūmų nariams jūrinio verslo, JAV ir ES sankcijų, darbo teisės klausimais.

- "Už ilgametę bendrystę" rūmuose nuo 1996 m. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų Padėkos ženklas įteiktas UAB „Švytis“ generaliniam direktoriui Antanui Stankui. 

- „Už tarptautinio verslo plėtrą“, judėjimą į priekį, prasmingai plėtojant jūrinį verslą ir didinant jo svarbą, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų Padėkos ženklu apdovanotas AB „Limarko laivininkystės kompanija“ vadovas Vytautas Lygnugaris. 

- „Už tvaraus verslo plėtrą ir Inovacijas“ Padėkos ženklas įteiktas UAB "Vakarų medienos grupė", kuri jungia 25 įmones, vieninteliam akcininkui, buvusiam Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentui  Sigitui Paulauskui.

Daugiau informacijos - žiniasklaidoje:

"Atvira Klaipėda"

"Vakarų ekspresas"

Renginio nuotraukų galerija.

Susisiekime
Captcha