Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Verslo misija į Vokietiją

   Balandžio 19-21 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai po dviejų metų trukusios su COVID-19 pandemija susijusios pertraukos surengė pirmąją verslo misiją Vakarų Lietuvos turizmo verslo atstovams. Tris dienas trukęs verslo renginys vyko Klaipėdos, Palangos, Šilutės turizmo įmonėms itin svarbiose Šiaurės Vokietijos žemėse - Šlėzvige - Holšteine ir Hamburge.

   Verslo misija prasidėjo nuo Vakarų Lietuvos turizmo įmonių atstovų susitikimo su Kylio, Flensburgo, Liubeko pramonės ir prekybos rūmų vadovais, turizmo srities ekspertais, Kylio pramonės ir prekybos rūmų Turizmo komiteto nariais. Hamburge su Vakarų Lietuvos turizmo verslo atstovais susitiko Hamburgo pramonės ir prekybos rūmų užsienio ryšių, turizmo ir prekybos skyriaus atstovai, kelionių agentūrų, organizuojančių keliones į Baltijos šalis vadovai.

   Anot šešių verslo misijoje dalyvavusių įmonių atstovų, ši verslo kelionė buvo tikrai sėkminga: įvyko net 50 individualių verslo susitikimų. Dalyviai vieningai sutinka, jog susitikimų metu užmegzti ryšiai gali turėti įtakos jų įmonių veiklai, kadangi partneriams buvo pristatytos jiems dar iki šiol nežinomos turizmo galimybės Lietuvoje. Prie verslo misijos sėkmės prisidėjo ir profesionaliai surengti renginiai, kurie, anot dalyvių, buvo itin informatyvūs. Vakarų Lietuvos turizmo verslo atstovai teigė, jog surengti verslo kontaktų renginiai suteikė puikią galimybę artimiau susipažinti su potencialiais verslo partneriais, jų poreikiais.

   Pažymėtina, jog ši Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų suorganizuota verso misija buvo pirmas „gyvas" vizitas tiek Kylio, tiek Hamburgo pramonės ir prekybos rūmuose po su Covid-19 pandemija susijusių suvaržymų.   

   Verslo misija surengta pagal rūmų parengtą ir koordinuojamą projektą „Lietuvos pajūrio turizmo paslaugų žinomumo didinimas ir eksporto skatinimas“ pagal LVPA administruojamą priemonę „Naujos galimybės LT“.

Verslo misijos akimirkos.

Susisiekime
Captcha