Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Susitikimas su Klaipėdos miesto savivaldybės vadovais tema "Koronaviruso ir skiepijimo situacija Klaipėdoje"

   Balandžio 14 d. 11 val. įvyko nuotolinis Klaipėdos rūmų narių susitikimas su Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriumi Gintaru Neniškiu ir Sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Rože Perminiene. Susitikimo metu buvo pristatyta koronaviruso ir skiepų situacija Klaipėdos mieste.

     Anot R. Perminienės, Klaipėdos mieste jau paskiepyta daugiau kaip 8 000 gyventojų. Toliau pagal prioritetinę tvarką eilėje laukia švietimo sistemos darbuotojai, pareigūnai, profesionalūs sportininkai ir jaunesni nei 65 m. asmenys, turintys lėtinių ligų. Klaipėdos miesto savivaldybė ruošiasi masinei vakcinacijai, kuri turi būti pradėta birželio 1 d.: tiksli vieta jai dar neparinkta, savivaldybė svarsto keletą galimų variantų, tarp jų - ir „Švyturio arena“.

    Nagrinėjant įmonių vakcinacijos klausimą, darbuotojų skiepijimo pirmenybė yra teikiama toms įmonėms, kuriose dirba daugiau kaip 100 darbuotojų ir kuriose buvo nustatyti COVID-19 ligos židiniai. Įmonėms, kurios atitinka nurodytus kriterijus, rekomenduojama surinkti darbuotojų, kurie nori skiepytis sąrašą, ir pateikti jį atsakingam savivaldybės darbuotojui (el. paštu elena.kundrotiene(at)klaipeda.lt).

Daugiau aktualios informacijos čia.

Apie renginį spaudoje: https://www.atviraklaipeda.lt/2021/04/14/klaipedos-skiepijimo-statistika-smarkiai-zemyn-traukia-rajonas/.

Susisiekime
Captcha