Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Rūmų renginių sezono pabaiga – uosto akvatorijoje

   Birželio 26 d. surengtas netradicinis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų renginys – plaukimas uosto direkcijos laivu „Lotas“ Klaipėdos uosto akvatorijoje, susipažinimas su uosto veikla ir įmonėmis iš arčiau. Uosto planus ir artimiausios plėtros perspektyvas pristatė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus komercijos grupės vadovė V. Ketlerienė.

    Pirmą kartą neįprastoje aplinkoje iškyloje laivu dalyvavusiems rūmų naujokams įteikti narių pažymėjimai, trumpai pristatant jų veiklą bei sudarant galimybes rūmų nariams bendrauti atvirai ir neformaliai. Tarp jų – naujai prie Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės prisijungę UAB „Žinius, „Affidea Lietuva“, „Megaomas“, „Tobulėjimo projektai“, MB „Prosolas“, VŠĮ Pajūrio tyrimų ir planavimo institutas.

    Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai vasarą pasitinka, išaugę iki 313 įmonių, įsteigę savo atstovybę Tauragėje, surengę 42 verslo renginius – pradedant mokymais, praktinėmis DI dirbtuvėmis, verslo konferencijomis ir konsultacijomis, baigiant rūmų narių susitikimais, ministrų ir Lietuvos diplomatų vizitais bei individualiais G2B susitikimais, verslo pusryčiais ir kt.

     Pasak rūmų narių, neformalūs renginiai ne tik suteikia informacijos jų verslui, bet ir galimybes keistis idėjomis su bendraminčiais. Tik prisišvartavus prie krantinės, buvo pateikta bent keletas panašių neformalių renginių pasiūlymų.

Paskutiname pavasario sezono renginyje dalyvavo 34 rūmų nariai.

Susisiekime
Captcha