Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Seminaras su Lietuvos verslo paramos agentūra apie ES investicijų finansavimą ir būsimus kvietimus projektams

     Kovo 4 d. įvyko Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų kartu su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) organizuotas seminaras „LVPA administruojamos Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijos Klaipėdos bei Tauragės regionuose“.

    Renginio metu LVPA atstovai - ekspertinio vertinimo vadovas Mantas Nocius ir veiklos procesų analitikas Tomas Vaičiulis - pabrėžė, kad daugelis ateinančio finansavimo periodo projektų bus skirti skaitmeninei, žaliajai ekonomikai, tvarumui. Praėjusį finansavimo periodą (2014-2020 m.) daugiausia ES investicijų gavo ir daugiausia sutarčių pasirašė įmonės iš Vilniaus ir Kauno apskričių, o Klaipėdos regionas – smarkiai atsiliko.

  Anot T. Vaičiulio, remiantis praėjusio laikotarpio skaičiais, galima nustatyti ir ateinančio finansavimo laikotarpio tendencijas. Praėjusį periodą Vilniaus apskrityje buvo pasirašyta 795 sutarčių, tuo tarpu Klaipėdos – 91, Tauragės – 15. Šiose apskrityse daugiausia buvo vykdoma projektų, skirtų verslui, susijusiam su energetika, MTEP, turizmu, skatinti. Klaipėdos regione išmokėta daugiau kaip 37 mln. EUR., Tauragės -  beveik 9,5 mln. EUR ES paramos.

Renginyje dalyvavo 63 įmonių atstovai.

Lektorių pristatymus galite rasti čia.

Susisiekime
Captcha