Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių susitikimas su Aplinkos ministru Simonu Gentvilu

   Birželio 1 d. surengtas nuotolinis įmonių - Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių – vadovų susitikimas su Aplinkos ministru Simonu Gentvilu.

    Jo metu ministras atsakė į verslui rūpimus klausimus apie žiedinės ekonomikos įgyvendinimą šalyje bei kokie su tuo susiję veiksmai lauktų verslo. Pasak S. Gentvilo, su šiuo procesu susijęs įstatymų paketas kitą savaitę bus pateiktas Seimui.

   Aptariant su perdirbamos ir neperdirbamos pakuotės tvarkymu susijusias problemas, kurios tebėra opios, ministras apgailestavo dėl su Aplinkos ministerijos pavaldume buvusių įstaigų veiklos ir „Metrail“ pakuotės tvarkymo pažymų klastojimo istorijos. S. Gentvilo teigimu, šioje srityje rengiama daug naujovių.

   Įmonių vadovai taip pat klausė, kaip bus skatinama medinė statyba, kaip bus reglamentuojamas tekstilės, stiklo perdirbimas. Rūmų nariai atkreipė dėmesį į tinkamai neveikiantį naują įstatymą dėl infrastruktūros įmokų savivaldybėms, kad tai nepadeda investuoti regionuose. S. Gentvilas į pastarąjį klausimą atsakė manąs, kad tai įstatymo taikymo problema, nes juo suteikiama galimybė savivaldybėms valdyti plėtrą.

   Susitikimo metu taip pat kalbėta apie tai, kad Aplinkos ministerija rengia Viešųjų ir Žaliųjų pirkimų pakeitimus. Verslo atstovai taip pat išreiškė pageidavimą, kad kuriant naujas strategijas ir reikalavimus įmonėms, valdžios parama ir apsauga nuo konkurentų ateitų laiku.

Susisiekime
Captcha