Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Rūmų narių susitikimas - apskritojo stalo diskusija „Kiek kainuoja mūsų sveikata?“

   Gegužės 27 d. surengtas Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių susitikimas - apskritojo stalo diskusija „Kiek kainuoja mūsų sveikata?“. Mintis surengti tokio pobūdžio rūmų narių susitikimą kilo vis dažniau sulaukiant pasvarstymų/paklausimų apie galimą rūmų sveikatos komiteto rūmuose atsiradimą.

      Pirmojo susitikimo metu pristatyti 3 rūmų narių - UAB „Jurando kineziterapijos centras“, UAB „Affidea Lietuva“ ir ADB „Compensa Vienna Insurance Group” pranešimai apie sveikatos reformą ir pokyčius Klaipėdos mieste, apie darbuotojų sveikatinimą bei darbdavio naudą motyvuojant darbuotojus sveikatos draudimu.

    Skirtingos susitikime dalyvavusiųjų rūmų narių atstovaujamos veiklos sritys bei aktualių klausimų įvairovė parodė, jog sveikatos tema rūmų nariams yra aktuali: mokymo įstaigų atstovus domino ar gydymo įstaigoms reikia specialistų, privačios medicinos bendrovės pabrėžė bendradarbiavimo tarp sveikatos paslaugų teikėjų būtinybę ir naudą, nors dėl naujo sveikatos centro, apjungiančio tiek privačias, tiek valstybines bendroves steigimo Klaipėdoje kilo daug abejonių. Kalbėta apie tai, jog investavimui į darbuotojų sveikatinimą Lietuvoje - ypač didžiuosiuose mietuose skiriamas vis didesnis dėmesys ir ateityje ši tendencija turėtų dar labiau didėti. Pasak UAB „Affidea Lietuva“ Vakarų Lietuvos regiono vadovės Agnės Jurkynienės, darbuotojų sveikatinimo nauda darbdaviui yra neabejotina, nes sveikesni darbuotojai visų pirma - produktyvesni, o investavimas į sveikatinimą didina pasitenkinimą darbu ir darbuotojų įsitraukimą.

    Visi susitikimo dalyviai sutiko, jog sveikata - svarbiausia, o šiandieninėje sveikatos sistemoje ypač daug įvairiausių problemų - nuo patekimo pas specialistą, paslaugų kokybės, kainos iki supriešintos gydytojų ir pacientų bendruomenės. Tikėtina, kad tai pirmas, bet ne paskutinis rūmų narių susitikimas sveikatos tema. Turinčius konkrečių pasiūlymų dėl galimų aptarti ir kitiems rūmų nariams aktualių sveikatos temų, prašome apie tai informuoti.

     Susitikime dalyvavo 17 rūmų narių atstovų.

Susisiekime
Captcha