Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Mokymai „Sutarčių ir konkurencijos teisė“

   Kovo 16 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai surengė mokymus „Sutarčių ir konkurencijos teisė“. Renginio lektorius – advokatas Rimtis Puišys, turintis 20 metų darbo su sutartimis ir konkurencijos teise praktiką, pristatė komercinių sutarčių taisykles bei susitarimus, kurie draudžiami.

   Pirmojoje mokymų dalyje lektorius aptarė ikisutartinius klausimus – šalių pareigas derantis dėl sutarties ir preliminariosios sutarties, ketinimų protokolo sudarymo. Aptartas sutarčių sudarymas ir pasirašymas: išskirtos sutarčių formos, apibrėžta, kas yra sutartis ir kada ji laikoma sudaryta, pristatyta sutarčių registracija ir standartinės bei netikėtos sąlygos. Lektorius taip pat apžvelgė sutarčių vykdymo principus, sutarčių pakeitimo bei nutraukimo sąlygas.

   Antrojoje renginio dalyje daugiau dėmesio skirta konkurencijos teisės reikalavimams: pristatyti konkurencijos teisės pagrindiniai principai, baudos ir kitos pažeidimų pasekmės. Lektorius aptarė draudžiamus susitarimus – susitarimus su konkurentais, tiekėjais ir klientais, apžvelgti draudimai, taikomi skirtingoms sutarčių rūšims.

Renginyje dalyvavo 25 įmonių atstovai.

Susisiekime
Captcha