Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Rūmų narių apklausa: rezultatai

     Sausį buvo atlikta narių apklausa, kurios pagalba siekta sužinoti rūmų narių lūkesčius ir pageidavimus, nuomonę apie rūmų vykdomos veiklos, „Rūmų žinių“ bei Rūmų tinklapio informacijos aktualumą. Anketa buvo išplatinta visiems rūmų nariams el. žinutėmis bei du kartus skelbta „Rūmų žiniose“.

     65 proc. respondentų pažymėjo, jog aktyviai dalyvauja rūmų veikloje. Jūsų nuomone, svarbiausia nariams yra galimybė dalyvauti rūmų rengiamuose praktiniuose seminaruose, mokymuose bei teminiuose renginiuose. Taip pat labai svarbus verslo informacijos ir konsultacijų teikimas, užsienio partnerių paieška.

     Rūmų darbą 2020 metais nariai įvertino labai gerai (60 proc.) ir gerai (40 proc.). Taip pat, su teiginiu, jog Rūmų teikiamų paslaugų įvairovė tenkina narių poreikius, visiškai sutinka 55 proc., sutinka – 45 proc. apklausoje dalyvavusių narių.

     90 proc. respondentų skaito kassavaitines „Rūmų žinias“. 55 proc. apklausoje dalyvavusių narių sutinka, kad „Rūmų žinių“ informacija yra aktuali, 40 proc. mano, jog tik dalis „Rūmų žiniose“ pateikiamos informacijos yra aktuali jų įmonėms, o 5 proc. apklaustųjų – neįvertino aktualumo. Rūmų interneto tinklapyje (www.kcci.lt) lankosi 65 proc. respondentų, likę 35 proc. pažymi, kad aktualią informaciją dažnai randa „Rūmų žiniose“. Socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „LinkedIn“ lankosi mažiau nei pusė apklaustųjų – 40 proc. Aktualiausia informacija juose – naujienos, įvykiai bei ekonominės apžvalgos.

     Apklausos anketoje rūmų nariai pateikė informaciją apie pageidaujamus praktinius seminarus bei  mokymus konkrečiomis juos dominančiomis temomis bei informavo, su kuriais ekonomikos ekspertais, valdžios atstovais pageidautų susitikti: rūmų narius labiausiai domina susitikimai su Vyriausybės nariais, ekonomistais, taip pat Muitinės, VMI, INVEGA, „Sodra“, Užimtumo tarnybos, vietinės valdžios ir kt. atstovais.

    Atsižvelgdami į apklausos rezultatus, papildėme antrojo pusmečio rūmų renginių planą. Dėl kitų Jums aktualių pasiūlymų, pageidavimų prašome rašyti el. p. zinios(at)kcci.lt.

Susisiekime
Captcha